Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grand Prix dobiegło końca. Mistrzowie obronili tytuły


Uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u w tenisie stołowym rozegrali ostatnie zawody. W kończących cykl zawodach uczestniczyło ponad dwudziestu śmiałków. Rozdano nagrody w obu kategoriach wiekowych.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Wśród najmłodszych adeptów tenisowej sztuki główne trofeum zgarnął, podobnie jak przed rokiem, Jakub Tomczykowski. W całym sezonie prezentował najrówniejszą formę. Przede wszystkim wygrał aż sześć turniejów.

Z liderem próbował walczyć Filip Chmielewski. Pod dwóch imprezach miał nawet identyczną liczbę punktów na koncie. Szybko jednak się przekonał, że wszystko na co może liczyć, to drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Tempo narzucone przez lidera w grudniu i styczniu okazało się zabójcze.

Daleko w tyle swoich konkurentów zostawił także Kamil Jurkiewicz. Najlepszy zawodnik w grupie open, podobnie jak Tomczykowski, zanotował sześć turniejowych wiktorii. Nie zawiódł także w ostatecznym rozdaniu. Wychodził cało z wszelkich opresji – w pojedynku z z Adamem Pydynem wygrał 3:2, choć przegrywał już 0:2. W finale pokonał 3:1 Marcina Łączyńskiego. Dla Jurkiewicza to drugi z rzędu triumf w generalnym zestawieniu cyklu.

Na drugim miejscu finiszował Łączyński. Rzutem na taśmę wyprzedził Pawła Szmila, który zanotował wyjątkowo fatalny występ. Rozegrał podczas turnieju dwa pojedynki, oba przegrał.

Ostatni turniej

Kategoria do 15 lat

Ostatni turniej: 1. Filip Chmielewski, 2. Jakub Tomczykowski, 3. Kacper Zaborowski

Klasyfikacja generalna cyklu: 1. Jakub Tomczykowski 680 pkt., 2.  Filip Chmielewski 600, 3. Kacper Zaborowski 500, 4. Robert Kowalczyk 380

Kategoria open

Ostatni turniej: 1. Kamil Jurkiewicz, 2. Marcin Łączyński, 3. Mirosław Krajewski, 4. Adam Pydyn, 5. Zbigniew Gołębiewski, 6. Adam Wronowski, 7. Wojciech Pogorzelski, 8. Mirosław Wronowski

Klasyfikacja generalna cyklu: 1. Kamil Jurkiewicz 680 pkt., 2. Marcin Łączyński 490, 3. 2. Paweł Szmil 460, 4. Mirosław Krajewski 405, 5. 5. Marek Kamiński 340, 6. Adam Pydyn 320,  7. Adam Wronowski 310, 8. Wojciech Pogorzelski 265, 9. Maciej Sieradzki 250, 10. Franciszek Dąbkowski 235.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ratownik
Ratownik
3 lata temu

Uuuuuu widzę, że nasza Pani Dyrektor MOSIR wydelegowała oficjalnego dyrektora do zdjęcia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x