Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Grand Prix dobiegło końca. Mistrzowie obronili tytuły


Uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u w tenisie stołowym rozegrali ostatnie zawody. W kończących cykl zawodach uczestniczyło ponad dwudziestu śmiałków. Rozdano nagrody w obu kategoriach wiekowych.

KSP Mława nabór

Wśród najmłodszych adeptów tenisowej sztuki główne trofeum zgarnął, podobnie jak przed rokiem, Jakub Tomczykowski. W całym sezonie prezentował najrówniejszą formę. Przede wszystkim wygrał aż sześć turniejów.

Z liderem próbował walczyć Filip Chmielewski. Pod dwóch imprezach miał nawet identyczną liczbę punktów na koncie. Szybko jednak się przekonał, że wszystko na co może liczyć, to drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Tempo narzucone przez lidera w grudniu i styczniu okazało się zabójcze.

Daleko w tyle swoich konkurentów zostawił także Kamil Jurkiewicz. Najlepszy zawodnik w grupie open, podobnie jak Tomczykowski, zanotował sześć turniejowych wiktorii. Nie zawiódł także w ostatecznym rozdaniu. Wychodził cało z wszelkich opresji – w pojedynku z z Adamem Pydynem wygrał 3:2, choć przegrywał już 0:2. W finale pokonał 3:1 Marcina Łączyńskiego. Dla Jurkiewicza to drugi z rzędu triumf w generalnym zestawieniu cyklu.

Na drugim miejscu finiszował Łączyński. Rzutem na taśmę wyprzedził Pawła Szmila, który zanotował wyjątkowo fatalny występ. Rozegrał podczas turnieju dwa pojedynki, oba przegrał.

Ostatni turniej

Kategoria do 15 lat

Ostatni turniej: 1. Filip Chmielewski, 2. Jakub Tomczykowski, 3. Kacper Zaborowski

Klasyfikacja generalna cyklu: 1. Jakub Tomczykowski 680 pkt., 2.  Filip Chmielewski 600, 3. Kacper Zaborowski 500, 4. Robert Kowalczyk 380

Kategoria open

Ostatni turniej: 1. Kamil Jurkiewicz, 2. Marcin Łączyński, 3. Mirosław Krajewski, 4. Adam Pydyn, 5. Zbigniew Gołębiewski, 6. Adam Wronowski, 7. Wojciech Pogorzelski, 8. Mirosław Wronowski

Klasyfikacja generalna cyklu: 1. Kamil Jurkiewicz 680 pkt., 2. Marcin Łączyński 490, 3. 2. Paweł Szmil 460, 4. Mirosław Krajewski 405, 5. 5. Marek Kamiński 340, 6. Adam Pydyn 320,  7. Adam Wronowski 310, 8. Wojciech Pogorzelski 265, 9. Maciej Sieradzki 250, 10. Franciszek Dąbkowski 235.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Grand Prix dobiegło końca. Mistrzowie obronili tytuły"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ratownik
Gość

Uuuuuu widzę, że nasza Pani Dyrektor MOSIR wydelegowała oficjalnego dyrektora do zdjęcia.

wpDiscuz