Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gdy jest zima musi być zimno. Nie odpala auto? Wezwij straż miejską


Utknąłeś na mieście, bo rozładował ci się akumulator w samochodzie? Przy tak siarczystych mrozach, jak obecnie panujące, podobna sytuacja może się zdarzyć każdemu. Z pomocą mogą jednak przyjść strażnicy miejscy. Wystarczy jeden telefon! Tylko w miniony poniedziałek między 7.00 a 16.00 interweniowali w ten sposób aż 9 razy!

Sprzedam Piec


Strażnicy miejscy korzystają z urządzenia rozruchowego – zewnętrznego akumulatora, który po każdym użyciu jest ładowany, tak aby był gotowy, gdy wpłynie wezwanie.

W sprawie rozładowanych akumulatorów do Straży Miejskiej można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00, wybierając numer 23 654 64 50 wew. 902 lub 986.

Tylko w poniedziałek 26 lutego 2018 r., gdy na dworze panował kilkunastostopniowy mróz, między godz. 7.00 a 16.00 strażnicy miejscy pomagali w ten sposób aż 9 kierowcom. Nazajutrz, przy podobnych warunkach atmosferycznych, uruchamiali auta z rozładowanymi akumulatorami 4 razy. Zwykle w okresie zimowym, gdy temperatury nie są aż tak drastyczne, wyjeżdżają do tego rodzaju interwencji średnio 2-3 razy w tygodniu.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianin
Mlawianin
3 lata temu

Teraz wiem po co te służby są bo poza odesłaniem aut chyba nie mają zbyt wiele pracy i uprawnień

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x