Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gdy jest zima musi być zimno. Nie odpala auto? Wezwij straż miejską


Utknąłeś na mieście, bo rozładował ci się akumulator w samochodzie? Przy tak siarczystych mrozach, jak obecnie panujące, podobna sytuacja może się zdarzyć każdemu. Z pomocą mogą jednak przyjść strażnicy miejscy. Wystarczy jeden telefon! Tylko w miniony poniedziałek między 7.00 a 16.00 interweniowali w ten sposób aż 9 razy!

KSP Mława nabór

Strażnicy miejscy korzystają z urządzenia rozruchowego – zewnętrznego akumulatora, który po każdym użyciu jest ładowany, tak aby był gotowy, gdy wpłynie wezwanie.

W sprawie rozładowanych akumulatorów do Straży Miejskiej można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00, wybierając numer 23 654 64 50 wew. 902 lub 986.

Tylko w poniedziałek 26 lutego 2018 r., gdy na dworze panował kilkunastostopniowy mróz, między godz. 7.00 a 16.00 strażnicy miejscy pomagali w ten sposób aż 9 kierowcom. Nazajutrz, przy podobnych warunkach atmosferycznych, uruchamiali auta z rozładowanymi akumulatorami 4 razy. Zwykle w okresie zimowym, gdy temperatury nie są aż tak drastyczne, wyjeżdżają do tego rodzaju interwencji średnio 2-3 razy w tygodniu.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Gdy jest zima musi być zimno. Nie odpala auto? Wezwij straż miejską"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mlawianin
Gość

Teraz wiem po co te służby są bo poza odesłaniem aut chyba nie mają zbyt wiele pracy i uprawnień

wpDiscuz