Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zdrowe i pyszne śniadania u pierwszaków w SP 3


Uczniowie klasy I b, w ramach promowania zdrowego odżywiania, przygotowali wspólne śniadanie w klasie. Dzieci korzystały z różnych produktów, tworząc  pyszne kanapki. Do wyboru miały wędlinę, żółty ser, serek topiony, warzywa takie jak: sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka. Pierwszoklasiści sami  smarowali pieczywo masłem i komponowali swoje kanapki. Podczas takich zajęć można było poznać lepiej upodobania dzieci. Powstały kolorowe i pyszne kanapki, które znikały w oka mgnieniu.
Dzieci potrafiły przygotować swoje miejsce pracy, a także posprzątać po śniadaniu. Wszyscy byli zachwyceni, że w tak miłej atmosferze mogli spożyć wspólny posiłek.

KSP Mława nabór

Źródło i fot: SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz