Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar autobusu na krajowej 7-ce


fot. ilustracyjne


Wczoraj tuż przed godz. 19:00 patrol ruchu drogowego został skierowany przez dyżurnego do miejscowości Michałówek, na krajową 7-kę, gdzie doszło do pożaru autobusu.

Na miejscu, przy gaszeniu pożaru pracowały 3 zastępy straży pożarnej. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Z relacji kierującego autobusem 56-latka wynika, że nagle w czasie jazdy zapaliła się komora silnika autobusu. W tym czasie w pojeździe poza kierowcą znajdowało się 14 pasażerów. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x