Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Dalni. Zderzyły się trzy samochody


Wypadek w miejscowości Dalnia gm. Strzegowo na drodze krajowej nr 7. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów: osobowego peugeota, seicento i dostawczego Iveco. Poszkodowany został kierowca seicento, którego to auto jest praktycznie zupełnie zgniecione. Ruch na trasie w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 19:48. Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy z JRG Mława i zastęp OSP ze Strzegowa. Na miejscu jest też patrol policji i dwie karetki. W momencie przyjazdu straży wszystkie osoby przebywały poza pojazdami. Obecnie nadal trwają działania, a ruch odbywa się wahadłowo – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek w Dalni. Zderzyły się trzy samochody"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Maria
Gość

Poprawka, to krajowa E7, pomyłka z Dozinami, choć tam nie jest lepiej.

Maria
Gość

Kolejny wypadek w tej miejscowości. Ile jeszcze będziemy czekać na ruch ze strony zarządcy drogi – Starostwa, ??? Przecież jest jasne gdzie są potrzebne fotoradary. Takie miejsca jak to lub odcinek między Mławą a Szydłowem są bardzo niebezpieczne. Jadą na tych prostych jak wariaci. Kilka drogich zdjęć zapewne ostudzi zapał niektórych rajdowców.

wpDiscuz