Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gorący posiłek dla potrzebujących


Od dziś osoby potrzebujące mogą otrzymać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie gorący posiłek. Utrzymujące się od kilku dni niskie temperatury, spadające w nocy poniżej  minus 16 stopni mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia niektórych osób. Prawdopodobnie właśnie z wychłodzenia zmarł wczoraj samotnie mieszkający mężczyzna z gminy Strzegowo.


Akcję wydawania gorących posiłków w okresie niskich temperatur mławski MOPS we współpracy ze szpitalem prowadzi już kolejny rok. Posiłki będą wydawane od wtorku 27 lutego w godzinach od 12.30 do 14.00. Posiłek wydawany będzie również w sobotę i w niedzielę w sytuacji gdy nadal będą  utrzymywały się bardzo niskie temperatury.

Osoby zainteresowane powinny zgłosić się po odbiór  posiłku z własnym naczyniem plastikowym do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, przy ul.Narutowicza 6.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
staton
staton
4 lata temu

Kolego Jarząbek….bardzo proszę nie krytykować tak szanowanej instytucji jak MOPS. Niech Pan sobie kolego skalkuluje ile mops dobrego robi…..jest dyrektor, jest kilku kierowników, księgowość, rzesza pracowników…..gdyby nie MOPS to co by z sobą ci ludzie zrobili? Powiększyli by tylko rzeszę bezrobotnych. A tak….jest ciepełko, jest pensja, jest gdzie kawkę wypić i pogadać…..a potrzebujący…..przepraszam a kto to jest potrzebujący??

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  staton

🙂 – tak, przyrzekam poprawę.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Kolejny rok?
Posiłki wydawane dopiero w końcówce lutego i to wtedy gdy niskie temperatury się kończą?
Jesteście śmieszni w tym MOPS-ie i na dodatek nie stać was na jednorazowe naczynia plastikowe?
Przespaliście błogo całą zimę niczym niedźwiadki.
To tyle krytyki, bo w sumie jak to mówią:
LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE
ale ogólnie rzecz biorąc smutne to…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x