Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gorący posiłek dla potrzebujących


Od dziś osoby potrzebujące mogą otrzymać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie gorący posiłek. Utrzymujące się od kilku dni niskie temperatury, spadające w nocy poniżej  minus 16 stopni mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia niektórych osób. Prawdopodobnie właśnie z wychłodzenia zmarł wczoraj samotnie mieszkający mężczyzna z gminy Strzegowo.

KSP Mława nabór

Akcję wydawania gorących posiłków w okresie niskich temperatur mławski MOPS we współpracy ze szpitalem prowadzi już kolejny rok. Posiłki będą wydawane od wtorku 27 lutego w godzinach od 12.30 do 14.00. Posiłek wydawany będzie również w sobotę i w niedzielę w sytuacji gdy nadal będą  utrzymywały się bardzo niskie temperatury.

Osoby zainteresowane powinny zgłosić się po odbiór  posiłku z własnym naczyniem plastikowym do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, przy ul.Narutowicza 6.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Gorący posiłek dla potrzebujących"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

Kolego Jarząbek….bardzo proszę nie krytykować tak szanowanej instytucji jak MOPS. Niech Pan sobie kolego skalkuluje ile mops dobrego robi…..jest dyrektor, jest kilku kierowników, księgowość, rzesza pracowników…..gdyby nie MOPS to co by z sobą ci ludzie zrobili? Powiększyli by tylko rzeszę bezrobotnych. A tak….jest ciepełko, jest pensja, jest gdzie kawkę wypić i pogadać…..a potrzebujący…..przepraszam a kto to jest potrzebujący??

Jarząbek
Gość

🙂 – tak, przyrzekam poprawę.

Jarząbek
Gość

Kolejny rok?
Posiłki wydawane dopiero w końcówce lutego i to wtedy gdy niskie temperatury się kończą?
Jesteście śmieszni w tym MOPS-ie i na dodatek nie stać was na jednorazowe naczynia plastikowe?
Przespaliście błogo całą zimę niczym niedźwiadki.
To tyle krytyki, bo w sumie jak to mówią:
LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE
ale ogólnie rzecz biorąc smutne to…

wpDiscuz