Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmarł Jan Miałki długoletni skarbnik Koła PZW Mława


Nie żyje Jan Miałki długoletni skarbnik mławskiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego. Zmarł po ciężkiej chorobie w niedzielę, 25 lutego.


Śp. Jan Miałki był członkiem Koła PZW Mława. Nieprzerwanie przez kilkanaście lat sprawował funkcję skarbnika. Był jednym z najbardziej zasłużonych działaczy wędkarskich regionu mławskiego i ciechanowskiego. Należał również do Społecznej Straży Rybackiej, działającej na terenie powiatu mławskiego. Był wielokrotnie wyróżniany przez okręgowe i centralne władze Polskiego Związku Wędkarskiego odznakami i medalami „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa”. Czynnie brał udział w życiu mławskiego koła. W 2005 roku zajął II miejsce w Plebiscycie na „Najsympatyczniejszego Wędkarza Powiatu Mławskiego” organizowanego przez PZW Mława i lokalne media. Przez swoich kolegów wędkarzy zostanie zapamiętany jako miły i pogodny człowiek, dla którego „Rybaczówka” i Zalew Ruda były drugim domem.

Pogrzeb odbędzie się w środę 28 lutego o godz. 11:00 na cmentarzu komunalnym w Mławie.

Sz.W
Fot. Sz.W

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dziadek
dziadek
6 lata temu

ŻEGNAJ JASIU!!!!– zostawiłeś nas spoczywaj w spokoju!!! w pamięci pozostaną tylko dawne rozmowy i wspomnienia, gdzie zawsze w grupie przyjaciół spotykaliśmy się wieczorami w dawnej sławetnej kawiarni IRYS na małej czarnej w centrum miasta.

Wit
Wit
6 lata temu

Pamiętam Pana Janka zawsze uśmiechnięty, miły i uczynić. Wędkarz z krwi i kości. Juz nie będzie nas witał na Rybaczówce siedząc na krześle. Człowiek złoty. Szkoda że odszedł tak szybko

wędkarz
wędkarz
6 lata temu

Pan Jan był bardzo porządnym człowiekiem. Mam nadzieję że teraz łowi na „lepszych wodach”.

50+
50+
6 lata temu

Pamiętam Śp. Pana Jana z warsztatów w Budowlance – uczył nas obsługi tokarki. Był zabawny choć bardzo rzeczowy i stanowczy. Swoje uwagi potrafił przekazać tak, że niekiedy jego powiedzenia były powtarzane jako anegdoty.

Wędkarz
Wędkarz
6 lata temu

Wspaniały człowiek. PŻW Mława powinno nadać Rybaczówce imię śp. JANA MIAŁKIEGO.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x