Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmarł Jan Miałki długoletni skarbnik Koła PZW Mława


Nie żyje Jan Miałki długoletni skarbnik mławskiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego. Zmarł po ciężkiej chorobie w niedzielę, 25 lutego.

Śp. Jan Miałki był członkiem Koła PZW Mława. Nieprzerwanie przez kilkanaście lat sprawował funkcję skarbnika. Był jednym z najbardziej zasłużonych działaczy wędkarskich regionu mławskiego i ciechanowskiego. Należał również do Społecznej Straży Rybackiej, działającej na terenie powiatu mławskiego. Był wielokrotnie wyróżniany przez okręgowe i centralne władze Polskiego Związku Wędkarskiego odznakami i medalami „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa”. Czynnie brał udział w życiu mławskiego koła. W 2005 roku zajął II miejsce w Plebiscycie na „Najsympatyczniejszego Wędkarza Powiatu Mławskiego” organizowanego przez PZW Mława i lokalne media. Przez swoich kolegów wędkarzy zostanie zapamiętany jako miły i pogodny człowiek, dla którego „Rybaczówka” i Zalew Ruda były drugim domem.

Pogrzeb odbędzie się w środę 28 lutego o godz. 11:00 na cmentarzu komunalnym w Mławie.

Sz.W
Fot. Sz.W

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
dziadek
Gość
dziadek

ŻEGNAJ JASIU!!!!– zostawiłeś nas spoczywaj w spokoju!!! w pamięci pozostaną tylko dawne rozmowy i wspomnienia, gdzie zawsze w grupie przyjaciół spotykaliśmy się wieczorami w dawnej sławetnej kawiarni IRYS na małej czarnej w centrum miasta.

Wit
Gość
Wit

Pamiętam Pana Janka zawsze uśmiechnięty, miły i uczynić. Wędkarz z krwi i kości. Juz nie będzie nas witał na Rybaczówce siedząc na krześle. Człowiek złoty. Szkoda że odszedł tak szybko

wędkarz
Gość
wędkarz

Pan Jan był bardzo porządnym człowiekiem. Mam nadzieję że teraz łowi na „lepszych wodach”.

50+
Gość
50+

Pamiętam Śp. Pana Jana z warsztatów w Budowlance – uczył nas obsługi tokarki. Był zabawny choć bardzo rzeczowy i stanowczy. Swoje uwagi potrafił przekazać tak, że niekiedy jego powiedzenia były powtarzane jako anegdoty.

Wędkarz
Gość
Wędkarz

Wspaniały człowiek. PŻW Mława powinno nadać Rybaczówce imię śp. JANA MIAŁKIEGO.