Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przesądziły rzuty karne. Mistrzostwo Powiatu dla szczypiornistek z SP 3


W dniu 21.02.2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii gimnazjum. W turnieju uczestniczyły 3 drużyny : SP 3, SP 2 i SP 7. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

KSP Mława nabór

W pierwszy meczu nasze dziewczęta pokonały koleżanki z SP 7 –  17 :7, drugi mecz zakończył się remisem 14 :14 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Nasze dziewczęta były skuteczniejsze i zwyciężyły 3:2 zdobywając Mistrzostwo Powiat i awans na Mistrzostwa Rejonu. Wielkie gratulację dla naszych dziewcząt prowadzonych przez Panią Dorotę Sulwirską. Skład reprezentacji : Gabrysia Goschorska, Karolina Bielska, Natalia Ciesielska, Klaudia Kowalska, Oliwia Siarzyńska, Martyna Wasińska, Kinga Chmielewska, Natalia Bogacz, Julia Grabek, Gabrysia Rzemieniewska, Natalia Balcerowska, Julia Gawlikowska, Kamila Żabowska, Wiktoria Próchniak, Wiktoria Wiśniewska. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!!!

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz