Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przesądziły rzuty karne. Mistrzostwo Powiatu dla szczypiornistek z SP 3


W dniu 21.02.2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii gimnazjum. W turnieju uczestniczyły 3 drużyny : SP 3, SP 2 i SP 7. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.


W pierwszy meczu nasze dziewczęta pokonały koleżanki z SP 7 –  17 :7, drugi mecz zakończył się remisem 14 :14 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Nasze dziewczęta były skuteczniejsze i zwyciężyły 3:2 zdobywając Mistrzostwo Powiat i awans na Mistrzostwa Rejonu. Wielkie gratulację dla naszych dziewcząt prowadzonych przez Panią Dorotę Sulwirską. Skład reprezentacji : Gabrysia Goschorska, Karolina Bielska, Natalia Ciesielska, Klaudia Kowalska, Oliwia Siarzyńska, Martyna Wasińska, Kinga Chmielewska, Natalia Bogacz, Julia Grabek, Gabrysia Rzemieniewska, Natalia Balcerowska, Julia Gawlikowska, Kamila Żabowska, Wiktoria Próchniak, Wiktoria Wiśniewska. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!!!

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x