Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młodzi siatkarze z „siódemki” w Mistrzostwach Mazowsza


Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w pierwszym turnieju Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w Błoniach.

W zawodach, które odbyły się 18 lutego, wzięło udział 9 uczniów z klasy sportowej i 4 chłopców z klas piątych. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze na tle renomowanych klubów siatkarskich Mazowsza. Wszystkie 3 drużyny z klasy 4 awansowały do I ligi, chłopcy z piątej zagrają w drugiej.  Były emocje, była walka, następne zawody z tego cyklu za miesiąc.

Składy drużyn klas 4:

I: Gregorczyk Gracjan,  Jastrzębski Karol,  Zaraziński Jakub.

II: Jeziorski Aleksander,  Kobyłecki Adam, Zembrzuski Krzysztof.

III: Osiecki Aleksander, Sarnowski Kacper, Sokołów Igor.

Klasy 5

Dobrzyński Jakub, Kuchciński Kamil, Podlaski Karol, Zapert Rafał.

autor i fot.: SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mariusz Lempek - dyrektor ZPO nr 3 w Mławie
Gość
Mariusz Lempek - dyrektor ZPO nr 3 w Mławie

Odnosząc się do artykułu i słusznej uwagi Rozczarowanej czytelniczki pozwolę sobie na sprostowanie dość niezręcznej sytuacji. Prawdą jest, że członkami drużyny byli także uczniowie SP nr 6 w Mławie, co powinno znaleźć się w artykule. Zarówno uczniowie SP nr 7 i SP nr 6 trenują w klubie Zawkrze i skład drużyny był mieszany. Nie ulega wątpliwości, że sukces był wspólny i nie chcemy nikomu odbierać zasług. Błąd wynikł z faktu, że artykuł w całości został przesłany przez nas do Codziennika Mławskiego w formie zamieszczonej na stronie SP nr 7, gdzie wymienieni byli tylko nasi uczniowie biorący udział w zawodach. Przez… Czytaj więcej »

Rozczarowana czytelniczka
Gość
Rozczarowana czytelniczka

Najpierw trzeba zasięgnąć z wiarygodnego źródła wiadomości a dopiero pisać artykuł. We wspomnianych rozgrywkach brali również udział uczniowie ze szkoły podstawowej nr 6, z klasy 4. Widać to również na zamieszczonej fotografii.

Redakcja
Gość
Redakcja

Artykuł pochodzi z działu „Wasze artykuły”, gdzie publikujemy treści nadesłane przez czytelników, m.in. szkoły. W tym przypadku autorem jest SP nr 7, która jak widać, napisała o swoich uczniach, pomijając inne szkoły. Na naszym portalu każda szkoła może pochwalić się dokonaniami swoich uczniów. Pozdrawiamy 🙂