Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzi siatkarze z „siódemki” w Mistrzostwach Mazowsza


Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w pierwszym turnieju Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w Błoniach.


W zawodach, które odbyły się 18 lutego, wzięło udział 9 uczniów z klasy sportowej i 4 chłopców z klas piątych. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze na tle renomowanych klubów siatkarskich Mazowsza. Wszystkie 3 drużyny z klasy 4 awansowały do I ligi, chłopcy z piątej zagrają w drugiej.  Były emocje, była walka, następne zawody z tego cyklu za miesiąc.

Składy drużyn klas 4:

I: Gregorczyk Gracjan,  Jastrzębski Karol,  Zaraziński Jakub.

II: Jeziorski Aleksander,  Kobyłecki Adam, Zembrzuski Krzysztof.

III: Osiecki Aleksander, Sarnowski Kacper, Sokołów Igor.

Klasy 5

Dobrzyński Jakub, Kuchciński Kamil, Podlaski Karol, Zapert Rafał.

autor i fot.: SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz Lempek - dyrektor ZPO nr 3 w Mławie
Mariusz Lempek - dyrektor ZPO nr 3 w Mławie
4 lata temu

Odnosząc się do artykułu i słusznej uwagi Rozczarowanej czytelniczki pozwolę sobie na sprostowanie dość niezręcznej sytuacji. Prawdą jest, że członkami drużyny byli także uczniowie SP nr 6 w Mławie, co powinno znaleźć się w artykule. Zarówno uczniowie SP nr 7 i SP nr 6 trenują w klubie Zawkrze i skład drużyny był mieszany. Nie ulega wątpliwości, że sukces był wspólny i nie chcemy nikomu odbierać zasług. Błąd wynikł z faktu, że artykuł w całości został przesłany przez nas do Codziennika Mławskiego w formie zamieszczonej na stronie SP nr 7, gdzie wymienieni byli tylko nasi uczniowie biorący udział w zawodach. Przez niedopatrzenie w wersji przesłanej do Codziennika zabrakło informacji o uczniach spoza naszej szkoły, którzy wchodzili w skład drużyny. Bardzo przepraszamy za to niedopatrzenie, zaś młodym sportowcom ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie gratulujemy sukcesów i życzymy jeszcze większych osiągnięć.

Mariusz Lempek
dyrektor ZPO nr 3 w Mławie

Rozczarowana czytelniczka
Rozczarowana czytelniczka
4 lata temu

Najpierw trzeba zasięgnąć z wiarygodnego źródła wiadomości a dopiero pisać artykuł. We wspomnianych rozgrywkach brali również udział uczniowie ze szkoły podstawowej nr 6, z klasy 4. Widać to również na zamieszczonej fotografii.

Redakcja
Redakcja
4 lata temu

Artykuł pochodzi z działu „Wasze artykuły”, gdzie publikujemy treści nadesłane przez czytelników, m.in. szkoły. W tym przypadku autorem jest SP nr 7, która jak widać, napisała o swoich uczniach, pomijając inne szkoły. Na naszym portalu każda szkoła może pochwalić się dokonaniami swoich uczniów. Pozdrawiamy 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x