Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mistrz nowym liderem. Drin Team rozbił Oldboyów


KSP Mława nabór

Obrońcy tytułu mistrzowskiego Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu, reprezentanci Jokera, po raz pierwszy w tym sezonie przebili się na pozycję lidera. Było to możliwe nie tylko na skutek zwycięstwa mistrzów ze Spartą. Premierową porażkę zanotowali dotychczasowi przodownicy.

Zielone Miasto plasowało się na czele całej stawki od drugiej rundy spotkań. W tym czasie stracili punkty jedynie w dwóch spotkaniach. Zremisowali pojedynki z Oldboyami (gola stracili w ostatniej akcji meczu) oraz z Marco.

Pogromcami okazali się konkurenci z Mława Team. Wynik otworzył Dariusz Borzym, a potem do bramki pocelowali Piotr Król i Marcin Harzyński. To potknięcie wykorzystał Joker. Sparcie pozwolił strzelić trzy gole – wszyscy zdobyli Łukasze, począwszy od Manelskiego, poprzez Walczaka, a skończywszy na Ćwiklińskim. Sami wbili pół tuzina. Hat-tricka zaliczył Karol Roniewicz, dublet Jarosław Krystkiewicz, raz na listę strzelców wpisali się Zbigniew Krystkiewicz.

Na trzecim miejscu umocniła się FC Kępa. Easy Net walczył, zdołał oddać nawet dwa celne strzały autorstwa Dawida Biranowskiego i Tomasza Włodarskiego. Punktów nie zdobył, bowiem zawiodła defensywa. Nie dość, że jeden z zawodników pokonał własnego bramkarza,  to jeszcze przepuścili skuteczne akcje w wykonaniu Piotra Hołowni i Nataniela Żółtowskiego.

Zawodzą zupełnie Oldboye – nawet w najczarniejszych snach nie przypuszczali, że przegrają aż 1:6 z Drin Teamem. Honor uratował Andrzej Karpiński, dla rywali trafili Krzysztof Dąbrowski (2), Marek Waśniewski (2), Piotr Kacperowski i Maciej Jeziorski.

Po raz drugi z rzędu Marco zaaplikowało rywalom dziesięć goli. Tym razem w rolę „chłopców do bicia” wcielili się reprezentanci Czaplicki Team. Bramkarz „czerwonej latarni” skapitulował po strzałach Radosława Falkowskiego, Kamila Mola, Mateusza Sokoła (2), Krzysztofa Stępki (2), Kamila Gorzechowskiego (2) i Radosława Smolińskiego (3). Konkurenci odpowiedzieli dwa razy, a uczynili to Krystian Jurkiewicz i Paweł Urbański.

Trzynasta kolejka zostanie rozegrana w czwartek 1 marca. Wówczas zmierzą się: Marco z Mława Team, Czaplicki Team ze Spartą, FC Kępa z Jokerem, Drin Team z Easy Net-em i Zielone Miasto z Oldboyami.

XII kolejka (22.02): Easy Net – FC Kępa 2:3, Czaplicki Team – Marco 2:10, Sparta – Joker 3:6, Oldboy – Drin Team 1:6, Mława Team – Zielone Miasto 3:0

Strzelcy: 21 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 19 – Nataniel Żółtowski (FC Kępa), Łukasz Manelski (Sparta), 18 – Mariusz Walczak (Oldboy), Jarosław Krystkiewicz (Joker).

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz