Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Literackie Walentynki w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie


Na spotkanie z poezją dobra jest każda okazja. Jedną z nich były WALENTYNKI, które w naszej bibliotece rozpoczęły się już kilka dni przed 14.02.2018r. Uczniowie klas IV-VII mieli możliwość zapoznania się z utworami poetów, których twórczość została zaprezentowana na ruchomej wystawce „LITERACKIE WALENTYNKI”.Z poznanych wierszy  uczniowie klas szóstych wybrali te, które najpiękniej mówiły o największym uczuciu – miłości. Zaowocowało to „ Składanką o miłości”, która została zaprezentowana 22 lutego w szkolnej bibliotece. Oprócz recytacji wierszy wieczorowi towarzyszyła gra na skrzypcach, piosenki o miłości w wykonaniu uczniów, muzyka instrumentalna oraz prezentacja multimedialna. Ogromne zaangażowanie uczniów oraz opinie zaproszonych gości utwierdzają nas w przekonaniu, że warto kontynuować nasze poetyckie spotkania.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500