Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Literackie Walentynki w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie


Na spotkanie z poezją dobra jest każda okazja. Jedną z nich były WALENTYNKI, które w naszej bibliotece rozpoczęły się już kilka dni przed 14.02.2018r. Uczniowie klas IV-VII mieli możliwość zapoznania się z utworami poetów, których twórczość została zaprezentowana na ruchomej wystawce „LITERACKIE WALENTYNKI”.


Z poznanych wierszy  uczniowie klas szóstych wybrali te, które najpiękniej mówiły o największym uczuciu – miłości. Zaowocowało to „ Składanką o miłości”, która została zaprezentowana 22 lutego w szkolnej bibliotece. Oprócz recytacji wierszy wieczorowi towarzyszyła gra na skrzypcach, piosenki o miłości w wykonaniu uczniów, muzyka instrumentalna oraz prezentacja multimedialna. Ogromne zaangażowanie uczniów oraz opinie zaproszonych gości utwierdzają nas w przekonaniu, że warto kontynuować nasze poetyckie spotkania.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x