Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny


W oddalonej o ponad 52 km od stolicy Warmii i Mazur Olsztyna w Wólce Orłowskiej 3 marca odbędzie się bieg pod nazwą „Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica”.


Po raz trzeci przywitajcie wiosnę na biegowo w Wólce Orłowskiej. Dystans, jaki będzie do pokonania to 5 km.

– W tym roku zmieniliśmy trasę z crossowej na asfaltową. Jest atestowana, więc zachęca do bicia swoich rekordów życiowych na 5 km. Na liście startowej jest już ponad 150 nazwisk między innymi Marek Dzięgielewski wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata. Po biegu głównym odbędą się biegi dla dzieci – zapowiadają organizatorzy.

Na bieg zapisać się można przez stronę internetową www.projektigrzyska.pl do 26 lutego do godziny 22. Start biegu głównego rozpocznie się o godzinie 12. Na linię startu zlokalizowanej na wysokości wsi Łyna zawodnicy będą dowożeni autokarem. Szczegóły będą podane kilka dni przed imprezą na fanpagu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Od godziny 13:15 rozpoczną się biegi dziecięce w trzech kategoriach wiekowych. Osoby, które zapiszą się do 26 lutego płacą opłatę wpisową w wysokości 35 zł. Istnieje możliwość zapisów w dniu biegu. Osoby niepełnosprawne oraz powyżej 60 roku życia obowiązuje 50 % zniżki, a osoby, które skończyły 70 lat biegną za darmo. Warunkiem w tych przypadkach jest rejestracja przez internet.

W pakiecie każdy zawodnik otrzyma: profesjonalny pomiar czasu, numer startowy, wodę, kolorowy medal po ukończeniu biegu, upominki od sponsorów w ramach możliwości oraz posiłek regeneracyjny. To nie wszystkie atrakcje jakie przygotował organizator. Z okazji zbliżającego się święta kobiet każda pani dostanie na mecie kwiatka.

W tym samym dniu o godzinie 13 rozpocznie się „Rowerowe MTB Po Źródłach Łyny”. Są to pierwsze zawody z cyklu Rowerowe Grand Prix Granicy Warmii i Mazur na dystansie 30 km. Trasa przebiega przez lasy, doliny, jeziora, jary z roślinnością łąkowo–bagienną. Dominują głównie ścieżki leśne i polne. Zapisać można się na stronie www.projektigrzysk.pl. Każdy, kto ukończy rajd, otrzyma medal, posiłek regeneracyjny, wodę.

Źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x