Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W „siódemce” lekcje wyglądają trochę inaczej


Notowanie, przygotowanie wartościowych i czytelnych notatek nie musi być nudne. Wiedzą o tym doskonale uczniowie klasy 5 a, którzy sztukę samodzielnego notowania opanowali doskonale. Po mapach pamięci przyszedł czas na sporządzanie notatek w formie lapbooków. I jak się okazuje, świat przedstawiony powieści „Ania z Zielonego Wzgórza” dostarczył uczniom możliwość wykazania się kreatywnością przy jednoczesnym porządkowaniu materiału. Pozdrawiamy wszystkich miłośników literatury – uczniowie klasy Va.


źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x