Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

V edycja Ligi Urzędowej na półmetku rywalizacji


KSP Mława nabór

W poniedziałek w Kręgielni Planeta rozegrana została 4 kolejka Ligi Urzędowej. W grupie A prym wiodą Urząd Pracy i Ekonomik, które po swoich czterech meczach zdobyły komplet punktów.

Urząd Pracy gładko wygrał z SP 3 501-441, podobnie jak Ekonomik z Prokuraturą 492-398. Trzecie miejsce w grupie zajmuje Gmina Wieczfnia Kościelna, która ograła Urząd Miasta 565-524. Dół tabeli zajmują MDK i MPS 4 I, które w bezpośrednim spotkaniu uzyskały wynik 437 – 376.

W grupie B po czterech kolejkach gry w tabeli prowadzi Gmina Lipowiec Kościelny oraz doświadczony w grze Sąd Rejonowy, które we wszystkich swoich meczach ograły rywali i zachowują komplet punktów. O trzecie miejsce bije się SP2 z beniaminkiem tych mistrzostw – Budowlanką. Oba zespoły pomimo jednej przegranej w trzech meczach, zachowują tę samą pozycję.

W grupie C niekwestionowanym liderem jest Urząd Skarbowy, który pomimo zaległego jednego meczu zajmuje pierwszą lokatę. Drugie miejsce w tabeli zajmuje MHS, które po zwycięstwie nad SP 7 prawie zapewniło sobie awans do ćwierćfinałów. Świetną dyspozycją w tym sezonie wykazuje się zespół MOPSu, który w trzech meczach zgarnął dwie wygrane i bardzo pewnie zmierza do fazy pucharowej. Nie wiedzie się drużynie SP6, która do tej pory w trzech swoich meczach nie zdobyła żadnego punktu.

Źródło i fot: organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz