Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar hali w Wieczfni Kościelnej


Pięć jednostek straży pożarnej nadal gasi pożar hali przetwórstwa drzewnego w Wieczfni Kościelnej. Pożar wybuchł około godziny 10 – tej. Częściowo spłonęła duża hala produkcyjna. Nie było osób poszkodowanych.


– Pożar objął ponad 100 m kw. hali. Został już zlokalizowany i opanowany. Obecnie trwa jego dogaszanie. Na miejscu akcję prowadzą trzy zastępy JRG Mława oraz OSP z Wieczfni Kościelnej i Szydłowa – podaje bryg. Zbigniew Kąpiński zastępca komendanta PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x