Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oskar Karwiński w wojewódzkim finale konkursu wiedzy o społeczeństwie


W roku szkolnym 2017/2018 r. odbywał się konkurs przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Nasz uczeń Oskar Karwiński ze Szkoły Podstawowej nr 3, poradził sobie  w kolejnych etapach : szkolnym, rejonowym i wojewódzkim, zdobywając tytuł finalisty. Gratulujemy i czekamy na wyniki, tym razem z języka polskiego.

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500