Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zawodnicy teakwondo z Mławy i Moraw na podium w Olsztynku


Dnia 17.02.2018 r. 168 zawodników z 14 klubów z całej Polski wzięło udział w Otwartym Pucharze Polski Północnej Taekwondo ZSPUT w Olsztynku, gdzie nie mogło zabraknąć skromnej, jakże walecznej reprezentacji klubu Akademii Sztuk Walk SENSHI.


Zawodnicy rywalizowali konkurencjach układy formalne TUL, technik szybkościowych, walkach semi-contact oraz walk light-contact. Poniżej przedstawiamy zdobyte miejsca reprezentantów SENSHI pod wodzą trenera Artura Możdżonka.

Aleksander Oktabiński – Sekcja Mława
II miejsce – Light-contact – Kadet chłopcy -42kg
II miejsce – Semi-contact – kadet chłopcy -150cm

Adam Jaroszewski – Sekcja Mława
II miejsce – Semi-contact – Kadet chłopcy +170cm

Sebastian Ptaszczyński – Sekcja Morawy
III miejsce – Semi-contact – Młodzik chłopcy -150cm

Kacper Marciniak – Sekcja Mława
III miejsce – Semi-contact – Kadet chłopcy -160cm

Ogromną wolę walki wykazał Sebastian Ptaszczyński z sekcji Morawy, który w półfinale był zmuszony oddać walkę z powodu urazu kolana. Jednak mimo kontuzji stanął do walki o trzecie miejsce, gdzie pewnie wygrał na punkty ze swoim przeciwnikiem. Na pochwałę zasługuje również reprezentująca ASW Senshi Gabriela Możdżonek, która po zaciętych walkach uplasowała się na 4 miejscach w swoich kategoriach, nieznacznie przegrywając swoje starcia o 3 miejsce w układach formalnych oraz walkach semi-contact. Z pewnością start w zawodach zaliczamy jak najbardziej do udanych, a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.

źródło i fot. ASW Senshi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x