Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zawodnicy teakwondo z Mławy i Moraw na podium w Olsztynku


Dnia 17.02.2018 r. 168 zawodników z 14 klubów z całej Polski wzięło udział w Otwartym Pucharze Polski Północnej Taekwondo ZSPUT w Olsztynku, gdzie nie mogło zabraknąć skromnej, jakże walecznej reprezentacji klubu Akademii Sztuk Walk SENSHI.

KSP Mława nabór

Zawodnicy rywalizowali konkurencjach układy formalne TUL, technik szybkościowych, walkach semi-contact oraz walk light-contact. Poniżej przedstawiamy zdobyte miejsca reprezentantów SENSHI pod wodzą trenera Artura Możdżonka.

Aleksander Oktabiński – Sekcja Mława
II miejsce – Light-contact – Kadet chłopcy -42kg
II miejsce – Semi-contact – kadet chłopcy -150cm

Adam Jaroszewski – Sekcja Mława
II miejsce – Semi-contact – Kadet chłopcy +170cm

Sebastian Ptaszczyński – Sekcja Morawy
III miejsce – Semi-contact – Młodzik chłopcy -150cm

Kacper Marciniak – Sekcja Mława
III miejsce – Semi-contact – Kadet chłopcy -160cm

Ogromną wolę walki wykazał Sebastian Ptaszczyński z sekcji Morawy, który w półfinale był zmuszony oddać walkę z powodu urazu kolana. Jednak mimo kontuzji stanął do walki o trzecie miejsce, gdzie pewnie wygrał na punkty ze swoim przeciwnikiem. Na pochwałę zasługuje również reprezentująca ASW Senshi Gabriela Możdżonek, która po zaciętych walkach uplasowała się na 4 miejscach w swoich kategoriach, nieznacznie przegrywając swoje starcia o 3 miejsce w układach formalnych oraz walkach semi-contact. Z pewnością start w zawodach zaliczamy jak najbardziej do udanych, a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.

źródło i fot. ASW Senshi

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz