Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ukradziono walizkę z pieniędzmi – ciechanowska policja apeluje o kontakt do świadków


fot. ilustracyjne; Pixabay

KSP Mława nabór

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie apelują o kontakt do świadków kradzieży znacznej kwoty pieniędzy. Do zdarzenia doszło 20 lutego br. około godz. 6:20 w Ciechanowie przy ul. Batalionów Chłopskich w rejonie placówki pocztowej.

W dniu 20 lutego br. ok godz. 6:20 doszło do kradzieży walizki z pieniędzmi, która znajdowała się w samochodzie peugeot boxer. Pojazd zaparkowany był w pobliżu placówki pocztowej. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w związku ze zdarzeniem proszone są o kontakt z Policją w Ciechanowie.

W szczególności o kontakt proszone są osoby, które widziały zdarzenie lub są w posiadaniu informacji, które pomogą dotrzeć do sprawcy kradzieży. Świadkowie mogą się kontaktować z policjantami pod nr telefonu: 23 673 12 00 lub 997. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

źródło: KPP Ciechanów/kom. Jolanta Bym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ukradziono walizkę z pieniędzmi – ciechanowska policja apeluje o kontakt do świadków"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
hahahahaa
Gość

hhhahahahah

wpDiscuz