Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szykujcie ciepłe czapki, nadchodzi mróz


fot. Pixabay


W najbliższych dniach prognozowane jest stopniowe ochłodzenie, na przeważającym obszarze kraju w dzień i w nocy ujemna temperatura powietrza. Znad północno-wschodniej Europy będzie napływać coraz chłodniejsze, ale też i dość suche powietrze arktyczne za sprawą wyżu znad Skandynawii i północno-zachodniej Rosji. Czeka nas mroźny weekend, a kolejny tydzień nie przyniesie ocieplenia.

Jutro w Mławie zapowiada się dość mroźny poranek. Między godziną 7.00 a 10.00 rano termometry mogą wskazać  -8°C do – 10°C (odczuwalna temperatura nawet poniżej -13°C). W nocy także mróz, do -11 °C. W piątek będzie jeszcze chłodniej. W godzinach porannych temperatura spadnie nawet do -14 °C, w południe – 8 °C , w nocy ochłodzenie do – 10°C.  W sobotę i w niedzielę podobnie, nad Polską będzie się utrzymywać mroźne powietrze arktyczne, dodatkowo prognozowany jest wzrost prędkości wiatru, który będzie powodował odczucie chłodu.

źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl/oprac.red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x