Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Szykujcie ciepłe czapki, nadchodzi mróz


fot. Pixabay

W najbliższych dniach prognozowane jest stopniowe ochłodzenie, na przeważającym obszarze kraju w dzień i w nocy ujemna temperatura powietrza. Znad północno-wschodniej Europy będzie napływać coraz chłodniejsze, ale też i dość suche powietrze arktyczne za sprawą wyżu znad Skandynawii i północno-zachodniej Rosji. Czeka nas mroźny weekend, a kolejny tydzień nie przyniesie ocieplenia.

Jutro w Mławie zapowiada się dość mroźny poranek. Między godziną 7.00 a 10.00 rano termometry mogą wskazać  -8°C do – 10°C (odczuwalna temperatura nawet poniżej -13°C). W nocy także mróz, do -11 °C. W piątek będzie jeszcze chłodniej. W godzinach porannych temperatura spadnie nawet do -14 °C, w południe – 8 °C , w nocy ochłodzenie do – 10°C.  W sobotę i w niedzielę podobnie, nad Polską będzie się utrzymywać mroźne powietrze arktyczne, dodatkowo prognozowany jest wzrost prędkości wiatru, który będzie powodował odczucie chłodu.

źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl/oprac.red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz