Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szykujcie ciepłe czapki, nadchodzi mróz


fot. Pixabay

Słoneczne ogrody Mława

W najbliższych dniach prognozowane jest stopniowe ochłodzenie, na przeważającym obszarze kraju w dzień i w nocy ujemna temperatura powietrza. Znad północno-wschodniej Europy będzie napływać coraz chłodniejsze, ale też i dość suche powietrze arktyczne za sprawą wyżu znad Skandynawii i północno-zachodniej Rosji. Czeka nas mroźny weekend, a kolejny tydzień nie przyniesie ocieplenia.

Jutro w Mławie zapowiada się dość mroźny poranek. Między godziną 7.00 a 10.00 rano termometry mogą wskazać  -8°C do – 10°C (odczuwalna temperatura nawet poniżej -13°C). W nocy także mróz, do -11 °C. W piątek będzie jeszcze chłodniej. W godzinach porannych temperatura spadnie nawet do -14 °C, w południe – 8 °C , w nocy ochłodzenie do – 10°C.  W sobotę i w niedzielę podobnie, nad Polską będzie się utrzymywać mroźne powietrze arktyczne, dodatkowo prognozowany jest wzrost prędkości wiatru, który będzie powodował odczucie chłodu.

źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl/oprac.red

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500