Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

SP w Zawadach. Konkurs na własnoręcznie wykonane przebranie karnawałowe rozstrzygnięty


13 lutego w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana zabawa karnawałowo-walentynkowa. W nastrój karnawałowy wprowadził nas pięknie udekorowany korytarz szkolny oraz pomysłowe stroje dzieci, pośród których znalazły się: księżniczki, panie wiosny, Pippi Pończoszanka, cyganki, mroczna pielęgniarka i czarownice, policjanci, piraci, superbohaterowie, koty, jednorożec, a nawet para młoda.

KSP Mława nabór

Zabawa rozpoczęła się konkursem na najciekawsze, własnoręcznie wykonane, przebranie karnawałowe,a następnie pracownicy szkolnej Poczty Walentynkowej wręczyli kartki ich adresatom. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach po otrzymanych walentynkach ruszyli do wspólnej zabawy przy dźwiękach ulubionej muzyki. W czasie dyskoteki każdy mógł skosztować słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców i Samorząd Uczniowski.

15 lutego Pani Dyrektor, Barbara Stańczak, wraz z Opiekunem SU, panią Iwoną Dobrzeniecką, wręczyły dyplomy i nagrody za konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe,a dwie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego w podzięce za udział w konkursie wręczyły uczestnikom słodkie upominki. Oto laureaci konkursu:

Kl. 0-III

I miejsce – Adam Bartnicki (OP)

II miejsce – Sandra Borkowska (kl. III)

III miejsce – Marcelina Kochanowska (kl. I)

Zuzanna  Łowicka (kl. II)

Kl. IV-VII

I miejsce – Amelia Sokołowska (kl. IV)

II miejsce – Oliwia Sokołowska i Michał Nowociński (kl. IV)

III miejsce – Joanna Lipka (kl. VII)

źródło i fot. SP w Zawadach

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz