Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP w Zawadach. Konkurs na własnoręcznie wykonane przebranie karnawałowe rozstrzygnięty


13 lutego w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana zabawa karnawałowo-walentynkowa. W nastrój karnawałowy wprowadził nas pięknie udekorowany korytarz szkolny oraz pomysłowe stroje dzieci, pośród których znalazły się: księżniczki, panie wiosny, Pippi Pończoszanka, cyganki, mroczna pielęgniarka i czarownice, policjanci, piraci, superbohaterowie, koty, jednorożec, a nawet para młoda.


Zabawa rozpoczęła się konkursem na najciekawsze, własnoręcznie wykonane, przebranie karnawałowe,a następnie pracownicy szkolnej Poczty Walentynkowej wręczyli kartki ich adresatom. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach po otrzymanych walentynkach ruszyli do wspólnej zabawy przy dźwiękach ulubionej muzyki. W czasie dyskoteki każdy mógł skosztować słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców i Samorząd Uczniowski.

15 lutego Pani Dyrektor, Barbara Stańczak, wraz z Opiekunem SU, panią Iwoną Dobrzeniecką, wręczyły dyplomy i nagrody za konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe,a dwie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego w podzięce za udział w konkursie wręczyły uczestnikom słodkie upominki. Oto laureaci konkursu:

Kl. 0-III

I miejsce – Adam Bartnicki (OP)

II miejsce – Sandra Borkowska (kl. III)

III miejsce – Marcelina Kochanowska (kl. I)

Zuzanna  Łowicka (kl. II)

Kl. IV-VII

I miejsce – Amelia Sokołowska (kl. IV)

II miejsce – Oliwia Sokołowska i Michał Nowociński (kl. IV)

III miejsce – Joanna Lipka (kl. VII)

źródło i fot. SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x