Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Otwarty w SP 1


W dniu 15 lutego 2018r. Szkoła Podstawowa nr 1 po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną edukację w szkole podstawowej. Z okazji do zwiedzenia naszej placówki skorzystało bardzo liczne grono przybyłych gości.


Na wstępie Dyrektor Janina Lampkowska powitała rodziców i przyszłych pierwszoklasistów oraz zapoznała z ofertą edukacyjną szkoły.

Uczniowie klas trzecich zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz gry na różnych instrumentach. Dziewczęta z klasy VI przedstawiły pokaz tańca sportowego. Następnie przybyłe na spotkanie dzieci miały możliwość wspólnej zabawy, gry na bum bum rurkach oraz rywalizacji w konkurencjach sportowych.

Wszystkie dzieci otrzymały odznakę „Będę pierwszakiem”. Następnie rodzice wraz dziećmi mieli możliwość obejrzenia sal dydaktycznych oraz wyposażenia szkoły. Największym zainteresowaniem cieszyły się tablice interaktywne, które były udostępnione „dziecięcej twórczości” w kilku klasach.

Źródło i fot. SP nr 1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x