Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Otwarty w SP 1


W dniu 15 lutego 2018r. Szkoła Podstawowa nr 1 po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną edukację w szkole podstawowej. Z okazji do zwiedzenia naszej placówki skorzystało bardzo liczne grono przybyłych gości.

KSP Mława nabór

Na wstępie Dyrektor Janina Lampkowska powitała rodziców i przyszłych pierwszoklasistów oraz zapoznała z ofertą edukacyjną szkoły.

Uczniowie klas trzecich zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz gry na różnych instrumentach. Dziewczęta z klasy VI przedstawiły pokaz tańca sportowego. Następnie przybyłe na spotkanie dzieci miały możliwość wspólnej zabawy, gry na bum bum rurkach oraz rywalizacji w konkurencjach sportowych.

Wszystkie dzieci otrzymały odznakę „Będę pierwszakiem”. Następnie rodzice wraz dziećmi mieli możliwość obejrzenia sal dydaktycznych oraz wyposażenia szkoły. Największym zainteresowaniem cieszyły się tablice interaktywne, które były udostępnione „dziecięcej twórczości” w kilku klasach.

Źródło i fot. SP nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz