Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kłopoty Oldboyów, Joker blisko lidera


Po trzytygodniowej przerwie ruszyły zmagania Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Przerwa całkowicie wybiła z rytmu Oldboyów. W ciągu  tygodnia przegrali dwa ważne spotkania. Wpadki mogą kosztować nie tylko mistrzostwo, ale nawet miejsce na podium.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wszystko zaczęło się od porażki w zaległym meczu z Jokerem. Na nic się zdały dwa celne strzały w wykonaniu Mariusza Walczaka. Konkurenci okazali się skuteczniejsi, uderzenia Karola Roniewicza (2), Sławomira Grablewskiego i Zbigniewa Krystkiewicza osiągnęły swój cel.

Oldboye nie dali rady także FC Kępie, choć akurat ten rywal wyjątkowo nie leży wicemistrzom ubiegłorocznej edycji ligi. Przegrali z nim po raz drugi w sezonie. Tym razem 3:5 – wśród pokonanych na listę strzelców wpisali się Andrzej Karpiński, Walczak i Jarosław Szmyt. Dla zwycięzców trafili Nataniel Żółtowski (2), Dawid Szwarc i Daniel Kaczerski (2).

Lider pozwolił outsiderom z Czaplicki Team na zdobycie honorowego trafienia. Celna próba Kamila Jurkiewicza spotkała się z odpowiedzią Macieja Materskiego (2), Radosława Smolińskiego, Sławomira Folgi i Michała Smolińskiego (2).

Także Joker nie miał litości dla niżej notowanego przeciwnika. Easy Net-owi pozwolił na zdobycie dwóch goli (jeden samobójczy, drugi w wykonaniu Tomasza Włodarskiego). Sami wbili pół tuzina – celnymi strzałami popisali się Jarosław Krystkiewicz (2), Zbigniew  Krystkiewicz (3) i Karol Roniewicz.

Najwięcej goli wpadło w meczu Marco ze Spartą. Pierwsza z ekip zaliczyła aż dziesięć trafień – hat-tricka ustrzelił Radosław Smoliński, dublety Krzysztof Stępka i Przemysław Kwieciński, po jednym golu Mateusz Sokół, Kamil Gorzechowski oraz Radosław Falkowski. Rywale odpowiedzieli za sprawą Łukasza Manelskiego (dwa razy) i Mariusza Dubla.

 Najmniej bramek, bo zalewie jedna, padło w ostatniej konfrontacji wieczoru. Drin Team znalazł sposób na Mława Team, a przesądził o tym precyzyjny strzał w wykonaniu Piotra Kacperowskiego.

Kolejne spotkania odbędą się w czwartek 22 lutego. Zmierzą się wówczas: Easy Net z FC Kępą, Czaplicki Team z Marco, Sparta z Jokerem, Oldboye z Drin Team i Mława Team z Zielonym Miastem.

 XI kolejka (15.02): Marco – Sparta 10:3, Zielone Miasto – Czaplicki Team 6:1, Drin Team – Mława Team 1:0 (P. Kacperowski), FC Kępa – Oldboy 5:3, Joker – Easy Net 6:2

 Zaległy mecz X kolejki: Joker – Oldboy 4:2

Klasyfikacja strzelców: 20 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 18 – Łukasz Manelski (Sparta), Mariusz Walczak (Oldboy), Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 16 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), 14 –  Sławomir Grablewski (Joker)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500