Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kłopoty Oldboyów, Joker blisko lidera


Po trzytygodniowej przerwie ruszyły zmagania Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Przerwa całkowicie wybiła z rytmu Oldboyów. W ciągu  tygodnia przegrali dwa ważne spotkania. Wpadki mogą kosztować nie tylko mistrzostwo, ale nawet miejsce na podium.


Wszystko zaczęło się od porażki w zaległym meczu z Jokerem. Na nic się zdały dwa celne strzały w wykonaniu Mariusza Walczaka. Konkurenci okazali się skuteczniejsi, uderzenia Karola Roniewicza (2), Sławomira Grablewskiego i Zbigniewa Krystkiewicza osiągnęły swój cel.

Oldboye nie dali rady także FC Kępie, choć akurat ten rywal wyjątkowo nie leży wicemistrzom ubiegłorocznej edycji ligi. Przegrali z nim po raz drugi w sezonie. Tym razem 3:5 – wśród pokonanych na listę strzelców wpisali się Andrzej Karpiński, Walczak i Jarosław Szmyt. Dla zwycięzców trafili Nataniel Żółtowski (2), Dawid Szwarc i Daniel Kaczerski (2).

Lider pozwolił outsiderom z Czaplicki Team na zdobycie honorowego trafienia. Celna próba Kamila Jurkiewicza spotkała się z odpowiedzią Macieja Materskiego (2), Radosława Smolińskiego, Sławomira Folgi i Michała Smolińskiego (2).

Także Joker nie miał litości dla niżej notowanego przeciwnika. Easy Net-owi pozwolił na zdobycie dwóch goli (jeden samobójczy, drugi w wykonaniu Tomasza Włodarskiego). Sami wbili pół tuzina – celnymi strzałami popisali się Jarosław Krystkiewicz (2), Zbigniew  Krystkiewicz (3) i Karol Roniewicz.

Najwięcej goli wpadło w meczu Marco ze Spartą. Pierwsza z ekip zaliczyła aż dziesięć trafień – hat-tricka ustrzelił Radosław Smoliński, dublety Krzysztof Stępka i Przemysław Kwieciński, po jednym golu Mateusz Sokół, Kamil Gorzechowski oraz Radosław Falkowski. Rywale odpowiedzieli za sprawą Łukasza Manelskiego (dwa razy) i Mariusza Dubla.

 Najmniej bramek, bo zalewie jedna, padło w ostatniej konfrontacji wieczoru. Drin Team znalazł sposób na Mława Team, a przesądził o tym precyzyjny strzał w wykonaniu Piotra Kacperowskiego.

Kolejne spotkania odbędą się w czwartek 22 lutego. Zmierzą się wówczas: Easy Net z FC Kępą, Czaplicki Team z Marco, Sparta z Jokerem, Oldboye z Drin Team i Mława Team z Zielonym Miastem.

 XI kolejka (15.02): Marco – Sparta 10:3, Zielone Miasto – Czaplicki Team 6:1, Drin Team – Mława Team 1:0 (P. Kacperowski), FC Kępa – Oldboy 5:3, Joker – Easy Net 6:2

 Zaległy mecz X kolejki: Joker – Oldboy 4:2

Klasyfikacja strzelców: 20 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 18 – Łukasz Manelski (Sparta), Mariusz Walczak (Oldboy), Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 16 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), 14 –  Sławomir Grablewski (Joker)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x