Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku. Ostatnie minuty głosowania!


Burmistrz Miasta Mława od 2002 roku nagradza najbardziej wyróżniających się sportowców, trenerów, drużyny, którzy w swoich dziedzinach osiągają mistrzostwo. Organizatorami plebiscytu są Burmistrz Miasta Mława oraz Rada Sportu Miasta Mława. Rusza kolejna, już szesnasta edycja Plebiscytu. Zachęcamy do oddania swojego głosu na sportowego faworyta!


Swoje głosy można oddać w pięciu kategoriach:

– Dzieci i Młodzicy
– Juniorzy i Juniorzy Młodsi
– Seniorzy i Weterani
– Trenerzy
– Drużyna Roku

A także zostaną nadane tytuły:

– „Pasjonata Sportu”
– „Sportowa impreza 2017 roku”

O miejscu w ostatecznej klasyfikacji zadecyduje suma punktów zdobytych w głosowaniu on–line na stronie www.mlawa.pl, w głosowaniu dziennikarzy sportowych oraz członków Rady Sportu powołanej przez Burmistrza Miasta Mława. Jeżeli w danej kategorii po zsumowaniu głosów, laureaci uzyskają identyczną ilość punktów, o ostatecznej klasyfikacji/zajęciu miejsca zdecyduje ilość punktów przyznana przez członków Rady Sportu.

Głosowanie on-line potrwa do końca miesiąca, czyli do 28 lutego 2018 r.

Nominowani czekają na głosy swoich kibiców – http://www.mlawa.pl/nominacje-do-plebiscytu-na-sportowca-trenera-druzyne-roku-2017/

Plebiscyt na sportowca i trenera roku corocznie wieńczy Gala Sportu na której wręczane są najlepszym nagrody. Tegoroczna Gala została zaplanowana 12 marca (poniedziałek) w Sali Kina Miejskiego Domu Kultury.

Przypomnijmy jakich mławskich sportowców do tej pory nagrodzono w Plebiscycie na Sportowca, Trenera, Drużynę na przestrzeni 16 lat:

http://www.mlawa.pl/plebiscyt-na-sportowca-trenera-roku/plebiscyt-na-sportowca-i-trenera-roku.html

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x