Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Polecamy fanom piłkarskich emocji


KSP Mława nabór

Cztery Gminy – jedno wspólne wydarzenie… czyli pierwszy wielki Finał Amatorskich Lig Futsalu 2018

25 lutego 2018 roku w Gminie Stupsk na hali sportowej w Morawach odbędzie się wielki finał lig halowej piłki nożnej w którym udział wezmą najlepsze zespoły (mistrzowie i wicemistrzowie gminnych rozgrywek) z czterech gmin wiejskich z terenu powiatu mławskiego – Gmina Stupsk, Lipowiec Kościelny, Dzierzgowo i Szreńsk . Organizatorem tego turnieju są wójtowie wyżej wymienionych gmin.
Jest to pierwsza taka inicjatywa sportowa realizowana w tego rodzaju partnerstwie. Założeniem tej współpracy jest organizacja corocznych turniejów halowej piłki nożnej na szczeblu międzygminnym, które odbywały się będą w kolejności na terenie każdej z wymienionych wyżej gmin.
W tegorocznych zmaganiach udział weźmie 8 zespołów, ponad 100 zawodników, którzy rywalizowali będą o tytuł najlepszej drużyny.

Awans do rozgrywek uzyskały następujące zespoły:
Gmina Stupsk:
1. GOLD Team
2. Łączy Nas Piłka
Gmina Lipowiec Kościelny
1. Niegocin
2. DREAM TEAM
Gmina Dzierzgowo
1.Oszczędni Technicznie
2. Kuklin
Gmina Szreńsk
1. Czarna Elka
2. Czerwone Diabły
źródło: organizator
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz