Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niewidzialna wystawa, Księga dżungli i Ogrody Światła


Bardzo ciekawy był program wycieczki do Warszawy, na którą wybrali się  uczniowie klas 5b i 5c wraz z wychowawczyniami.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Pierwszym punktem była interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której dzieci mogły wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie wykorzystując zmysł słuchu, dotyku, węchu. Pod opieką niewidomych przewodników uczniowie odwiedzili specjalnie wyposażone pomieszczenia. Była to doskonała lekcja empatii, która przybliżyła świat osób niewidomych i niedowidzących.

Po „Niewidzialnej Wystawie” przyszedł czas na spektakl pt. „Księga dżungli” w teatrze Roma. Uwspółcześniona adaptacja powieści potraktowana została jako wspaniała okazja do ukazania dwóch światów – świata dziecięcego i świata dorosłych. To było niezwykłe połączenie gry aktorskiej, muzyki i wesołej zabawy z publicznością.

Ostatnim punktem wycieczki był spacer po Królewskim Ogrodzie Światła przy pałacu w Wilanowie. Po zmroku, dzięki świetlnym iluminacjom, wszyscy poczuli się jak w bajce.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500