Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niewidzialna wystawa, Księga dżungli i Ogrody Światła


Bardzo ciekawy był program wycieczki do Warszawy, na którą wybrali się  uczniowie klas 5b i 5c wraz z wychowawczyniami.

KSP Mława nabór

Pierwszym punktem była interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której dzieci mogły wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie wykorzystując zmysł słuchu, dotyku, węchu. Pod opieką niewidomych przewodników uczniowie odwiedzili specjalnie wyposażone pomieszczenia. Była to doskonała lekcja empatii, która przybliżyła świat osób niewidomych i niedowidzących.

Po „Niewidzialnej Wystawie” przyszedł czas na spektakl pt. „Księga dżungli” w teatrze Roma. Uwspółcześniona adaptacja powieści potraktowana została jako wspaniała okazja do ukazania dwóch światów – świata dziecięcego i świata dorosłych. To było niezwykłe połączenie gry aktorskiej, muzyki i wesołej zabawy z publicznością.

Ostatnim punktem wycieczki był spacer po Królewskim Ogrodzie Światła przy pałacu w Wilanowie. Po zmroku, dzięki świetlnym iluminacjom, wszyscy poczuli się jak w bajce.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz