Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niewidzialna wystawa, Księga dżungli i Ogrody Światła


Bardzo ciekawy był program wycieczki do Warszawy, na którą wybrali się  uczniowie klas 5b i 5c wraz z wychowawczyniami.


Pierwszym punktem była interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której dzieci mogły wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie wykorzystując zmysł słuchu, dotyku, węchu. Pod opieką niewidomych przewodników uczniowie odwiedzili specjalnie wyposażone pomieszczenia. Była to doskonała lekcja empatii, która przybliżyła świat osób niewidomych i niedowidzących.

Po „Niewidzialnej Wystawie” przyszedł czas na spektakl pt. „Księga dżungli” w teatrze Roma. Uwspółcześniona adaptacja powieści potraktowana została jako wspaniała okazja do ukazania dwóch światów – świata dziecięcego i świata dorosłych. To było niezwykłe połączenie gry aktorskiej, muzyki i wesołej zabawy z publicznością.

Ostatnim punktem wycieczki był spacer po Królewskim Ogrodzie Światła przy pałacu w Wilanowie. Po zmroku, dzięki świetlnym iluminacjom, wszyscy poczuli się jak w bajce.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x