Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Japoński teatrzyk – polska historia w bibliotece SP7


14 lutego do naszej szkolnej biblioteki zawitał nietypowy teatr. To japoński Teatrzyk Kamishibai. Kamishibai to tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą obrazków. W seansie kreatywnego czytania uczestniczyły dzieci z klas : Ia, Ie, IIb, poznając przepięknie ilustrowaną „ Legendę o Lechu, Czechu i Rusie”. Prowadząca zajęcia, pani Agata Mierzwa – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Mławie, przygotowała dla dzieci zagadki i kolorowanki w oparciu o treść legendy. Dzieci pierwszy raz spotkały się z taką formą czytania,  z zaciekawieniem uczestnicząc w zajęciach i poznając historię naszego narodu.

KSP Mława nabór

źródło i fot: SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz