Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Japoński teatrzyk – polska historia w bibliotece SP7


14 lutego do naszej szkolnej biblioteki zawitał nietypowy teatr. To japoński Teatrzyk Kamishibai. Kamishibai to tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą obrazków. W seansie kreatywnego czytania uczestniczyły dzieci z klas : Ia, Ie, IIb, poznając przepięknie ilustrowaną „ Legendę o Lechu, Czechu i Rusie”. Prowadząca zajęcia, pani Agata Mierzwa – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Mławie, przygotowała dla dzieci zagadki i kolorowanki w oparciu o treść legendy. Dzieci pierwszy raz spotkały się z taką formą czytania,  z zaciekawieniem uczestnicząc w zajęciach i poznając historię naszego narodu.


źródło i fot: SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x