Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do Polski nadchodzi fala mrozu


Do Polski nadchodzi fala mrozu powrót zimy pogoda mróz

fot. Pixabay


Synoptycy ostrzegają – do Polski nadchodzi fala mrozów. Choć wydawałoby się, że zima chyli się ku końcowi, po 20 lutego do kraju zacznie napływać zimne powietrze z głębi Rosji, a temperatura systematycznie będzie spadać. 

Według prognoz TVN Meteo pierwsza fala mrozu ma dotrzeć do Polski około 21 lutego. W tym czasie możemy spodziewać się także opadów śniegu. 25 lutego Polska znajdzie się pod wpływem mroźnego skandynawskiego wyżu – wtedy temperatura w nocy spadnie nawet do -20 stopni Celsjusza. Najzimniej ma być na południu i wschodzie naszego kraju. Jest duże prawdopodobieństwo, że niskie temperatury będą nam towarzyszyły przynajmniej do marca.

źródło: TVN Meteo/onet.pl/oprac.red

Zobacz także…

To nie jest najlepszy czas na bieganie w Mławie!

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x