Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Do Polski nadchodzi fala mrozu


Do Polski nadchodzi fala mrozu powrót zimy pogoda mróz

fot. Pixabay

KSP Mława nabór

Synoptycy ostrzegają – do Polski nadchodzi fala mrozów. Choć wydawałoby się, że zima chyli się ku końcowi, po 20 lutego do kraju zacznie napływać zimne powietrze z głębi Rosji, a temperatura systematycznie będzie spadać. 

Według prognoz TVN Meteo pierwsza fala mrozu ma dotrzeć do Polski około 21 lutego. W tym czasie możemy spodziewać się także opadów śniegu. 25 lutego Polska znajdzie się pod wpływem mroźnego skandynawskiego wyżu – wtedy temperatura w nocy spadnie nawet do -20 stopni Celsjusza. Najzimniej ma być na południu i wschodzie naszego kraju. Jest duże prawdopodobieństwo, że niskie temperatury będą nam towarzyszyły przynajmniej do marca.

źródło: TVN Meteo/onet.pl/oprac.red

Zobacz także…

To nie jest najlepszy czas na bieganie w Mławie!

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz