Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Batony pogryzły konkurentów. Szypulski królem strzelców


Na hali w Dzierzgowie rozegrano dziewiątą edycję halowego turnieju piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Po kilku godzinach rywalizacji okazało się, że klasyfikacja generalna miała identyczny kształt jak przed rokiem.


Drugi sezon z rzędu najlepsze okazały się Batony. Zespół o tej nazwie był wyjątkowo niestrawny dla konkurentów. Zaczął ostrożnie, Brzozowo i Dzierzgówek pokonał różnicą jednego gola. Bohaterem obu pojedynków okazał się Jacek Szypulski. Za każdym razem zdobywał wszystkie gole dla swojej ekipy.

Potem nie zwolnił tempa, jeśli chodzi o strzelanie bramek. Pokonał bramkarza Szumska, ta sztuka udał się także jego kolegom z zespołu Krzysztofowi Kwiatkowi i Łukaszowi Jakóbiakowi. Kapitalne zawody w swoich wykonaniu Szypulski podsumował w ostatnim pojedynku. Oryginalnym wbił hat-tricka. Ostatecznie z dorobkiem ośmiu trafień sięgnął po koronę króla strzelców. Natomiast statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Kamila Felbora z Brzozowa.

Wyniki:
Brzozowo – Oryginalni 5:0, Dzierzgówek – Batony 1:2, Szumsk – Brzozowo 1:3, Dzierzgówek – Oryginalni 2:0, Szumsk – Batony 1:3, Brzozowo – Dzierzgówek 5:0, Szumsk – Oryginalni 9:0, Brzozowo – Batony 1:2, Dzierzgówek – Szumsk 2:3, Batony – Oryginalni 5:1
Kolejność końcowa: 1.Batony 2.Brzozowo 3.Szumsk 4.Dzierzgówek 5.Oryginalni

Kadry zespołów
Batony: Jakub Łączyński, Krzysztof Kwiatek, Jakub Czaplicki, Jacek Szypulski, Maciej Sobiecki, Łukasz Jakóbiak.

Brzozowo: Kamil Felbór, Marek Nadrowski, Marcin Felbór, Rafał Nadrowski, Mariusz Jastrzębowski, Daniel Milewski.

Szumsk: Rafał Gadomski, Tomasz Grzybowski, Mateusz Woźniak, Jakub Puźmirowski, Łukasz Barbucha.

Dzierzgówek: Mariusz Zakrzewski, Kamil Zakrzewski, Jarosław Zakrzewski, Kamil Płoski, Kamil Nachtygal, Cezary Perdion.

Oryginalni: Jakub Andraski, Kamil Sawicki, Mateusz Krajewski, Michał Zakrzewski, Michał Morawski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
LIVKO
LIVKO
6 lata temu
Mieszkaniec
Mieszkaniec
6 lata temu

BRAWO CHŁOPAKI !

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x