Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Batony pogryzły konkurentów. Szypulski królem strzelców


Na hali w Dzierzgowie rozegrano dziewiątą edycję halowego turnieju piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Po kilku godzinach rywalizacji okazało się, że klasyfikacja generalna miała identyczny kształt jak przed rokiem.

Słoneczne ogrody Mława

Drugi sezon z rzędu najlepsze okazały się Batony. Zespół o tej nazwie był wyjątkowo niestrawny dla konkurentów. Zaczął ostrożnie, Brzozowo i Dzierzgówek pokonał różnicą jednego gola. Bohaterem obu pojedynków okazał się Jacek Szypulski. Za każdym razem zdobywał wszystkie gole dla swojej ekipy.

Potem nie zwolnił tempa, jeśli chodzi o strzelanie bramek. Pokonał bramkarza Szumska, ta sztuka udał się także jego kolegom z zespołu Krzysztofowi Kwiatkowi i Łukaszowi Jakóbiakowi. Kapitalne zawody w swoich wykonaniu Szypulski podsumował w ostatnim pojedynku. Oryginalnym wbił hat-tricka. Ostatecznie z dorobkiem ośmiu trafień sięgnął po koronę króla strzelców. Natomiast statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Kamila Felbora z Brzozowa.

Wyniki:
Brzozowo – Oryginalni 5:0, Dzierzgówek – Batony 1:2, Szumsk – Brzozowo 1:3, Dzierzgówek – Oryginalni 2:0, Szumsk – Batony 1:3, Brzozowo – Dzierzgówek 5:0, Szumsk – Oryginalni 9:0, Brzozowo – Batony 1:2, Dzierzgówek – Szumsk 2:3, Batony – Oryginalni 5:1
Kolejność końcowa: 1.Batony 2.Brzozowo 3.Szumsk 4.Dzierzgówek 5.Oryginalni

Kadry zespołów
Batony: Jakub Łączyński, Krzysztof Kwiatek, Jakub Czaplicki, Jacek Szypulski, Maciej Sobiecki, Łukasz Jakóbiak.

Brzozowo: Kamil Felbór, Marek Nadrowski, Marcin Felbór, Rafał Nadrowski, Mariusz Jastrzębowski, Daniel Milewski.

Szumsk: Rafał Gadomski, Tomasz Grzybowski, Mateusz Woźniak, Jakub Puźmirowski, Łukasz Barbucha.

Dzierzgówek: Mariusz Zakrzewski, Kamil Zakrzewski, Jarosław Zakrzewski, Kamil Płoski, Kamil Nachtygal, Cezary Perdion.

Oryginalni: Jakub Andraski, Kamil Sawicki, Mateusz Krajewski, Michał Zakrzewski, Michał Morawski.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
LIVKO
Mieszkaniec

BRAWO CHŁOPAKI !