Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Walentynkowa poczta zakochanych. To działa


Walentynki to wyjątkowa okazja do tego, aby na wiele sposobów wyrazić sympatię do drugiej osoby. To święto zakochanych, ale nawet najmłodsi potrafią darzyć szczególnymi względami swoich rówieśników i pragną im to uczucie zasygnalizować.


Walentynkowa poczta wśród uczniów klas I-III ma wieloletnią tradycję. Do skrzynki zakochanych trafiają wykonane własnoręcznie przez uczniów walentynkowe karteczki. Na większości z nich widnieje nazwisko autora, są jednak i anonimowi nadawcy. Cóż to za tajemniczy wielbiciel? Pytanie pozostanie bez odpowiedzi, ale świadomość, że dla kogoś jest się kimś wyjątkowym sprawia wielką przyjemność. I ten wpis- Jesteś moją Walentynką! Ależ to miłe!

źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x