Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Walentynkowa poczta zakochanych. To działa


Walentynki to wyjątkowa okazja do tego, aby na wiele sposobów wyrazić sympatię do drugiej osoby. To święto zakochanych, ale nawet najmłodsi potrafią darzyć szczególnymi względami swoich rówieśników i pragną im to uczucie zasygnalizować.

KSP Mława nabór

Walentynkowa poczta wśród uczniów klas I-III ma wieloletnią tradycję. Do skrzynki zakochanych trafiają wykonane własnoręcznie przez uczniów walentynkowe karteczki. Na większości z nich widnieje nazwisko autora, są jednak i anonimowi nadawcy. Cóż to za tajemniczy wielbiciel? Pytanie pozostanie bez odpowiedzi, ale świadomość, że dla kogoś jest się kimś wyjątkowym sprawia wielką przyjemność. I ten wpis- Jesteś moją Walentynką! Ależ to miłe!

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz