Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niepokonany Jurkiewicz. W finale stracił tylko seta


Za nami trzecia edycja turnieju tenisa stołowego o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W grupie open triumfował Kamil Jurkiewicz z Mławy. Natomiast w kategorii  wiekowej do 15 lat główne trofeum pojechało, za sprawą Łukasza Szypulskiego, do Rzęgnowa.

KSP Mława nabór

Wśród młodzieży rozegrano tylko jedno spotkanie – Szypulski zmierzył się z Mateuszem Bartosiakiem z Zawad. Zaciętej walki nie zabrakło, ale zwycięsko z konfrontacji wyszedł gracz z gminy Dzierzgowo.

Obaj młodzieżowcy próbowali jeszcze swoich sił w zmaganiach ze starszymi zawodnikami. Większej roli nie odegrali, choć Szypulski zanotował przynajmniej jedno zwycięstwo. Ta sztuka nie udała się Bartosiakowi.

Wszystkich pogodził Kamil Jurkiewicz. W ostatnim czasie jeden z najskuteczniejszych zawodników w naszym mieście – wygrał trzy turnieje z rzędu w ramach Grand Prix o puchar MOSiR-u Mława (jest liderem klasyfikacji generalnej). Teraz także okazał się najlepszy. W finale pokonał 3:1 Mirosława Krajewskiego. Trzecie miejsce przypadło Adamowi Pydynowi. Natomiast statuetka dla najstarszego uczestnika imprezy powędrowała do Franciszka Dąbkowskiego.

Kategoria open:  Kamil Jurkiewicz, 2. Mirosław Krajewski, 3. Adam Pydyn, 4. Paweł Szmil, 5. Maciej Sieradzki, 6. Andrzej Merchel, 7. Wojciech Sieradzki, 8. Franciszek Dąbkowski, 9-12. Zbigniew Gołębiewski, Daniel Górnik, Krzysztof Wiloch, Bogdan Wichrowski, 13-16. Andrzej Sieradzki, Mirosław Baran, Krzysztof Jurkiewicz, Grzegorz Szypulski, 17-20. Leszek Wichrowski, Dawid Wichrowski, Eligiusz Garlewski, Mateusz Bartosiak.

Kategoria do lat 15: 1. Łukasz Szypulski, 2. Mateusz Bartosiak

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz