Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niepokonany Jurkiewicz. W finale stracił tylko seta


Za nami trzecia edycja turnieju tenisa stołowego o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W grupie open triumfował Kamil Jurkiewicz z Mławy. Natomiast w kategorii  wiekowej do 15 lat główne trofeum pojechało, za sprawą Łukasza Szypulskiego, do Rzęgnowa.


Wśród młodzieży rozegrano tylko jedno spotkanie – Szypulski zmierzył się z Mateuszem Bartosiakiem z Zawad. Zaciętej walki nie zabrakło, ale zwycięsko z konfrontacji wyszedł gracz z gminy Dzierzgowo.

Obaj młodzieżowcy próbowali jeszcze swoich sił w zmaganiach ze starszymi zawodnikami. Większej roli nie odegrali, choć Szypulski zanotował przynajmniej jedno zwycięstwo. Ta sztuka nie udała się Bartosiakowi.

Wszystkich pogodził Kamil Jurkiewicz. W ostatnim czasie jeden z najskuteczniejszych zawodników w naszym mieście – wygrał trzy turnieje z rzędu w ramach Grand Prix o puchar MOSiR-u Mława (jest liderem klasyfikacji generalnej). Teraz także okazał się najlepszy. W finale pokonał 3:1 Mirosława Krajewskiego. Trzecie miejsce przypadło Adamowi Pydynowi. Natomiast statuetka dla najstarszego uczestnika imprezy powędrowała do Franciszka Dąbkowskiego.

Kategoria open:  Kamil Jurkiewicz, 2. Mirosław Krajewski, 3. Adam Pydyn, 4. Paweł Szmil, 5. Maciej Sieradzki, 6. Andrzej Merchel, 7. Wojciech Sieradzki, 8. Franciszek Dąbkowski, 9-12. Zbigniew Gołębiewski, Daniel Górnik, Krzysztof Wiloch, Bogdan Wichrowski, 13-16. Andrzej Sieradzki, Mirosław Baran, Krzysztof Jurkiewicz, Grzegorz Szypulski, 17-20. Leszek Wichrowski, Dawid Wichrowski, Eligiusz Garlewski, Mateusz Bartosiak.

Kategoria do lat 15: 1. Łukasz Szypulski, 2. Mateusz Bartosiak

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x