Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

St. asp. Krzysztof Staśkiewicz i mł. asp. Damian Wyroda to najpopularniejsi dzielnicowi roku 2017


Laureatami konkursu  Najpopularniejsi  Dzielnicowi roku 2017, ogłaszanego już po raz dziewiąty przez mławską komendę policji zostali: na terenie miasta –  st. asp. Krzysztof Staśkiewicz (434 głosy), na terenie gmin powiatu – mł. asp. Damian Wyroda (301 głosów). Pierwszy z nich jest dzielnicowym dzielnicy nr  3 w Mławie, drugi  terenu gminy Szydłowo.


Konkurs trwał od 3 do 31 stycznia. Jedynym kryterium oceny, były głosy oddane przez internautów. Laureatami konkursu mogło zostać tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. Po raz drugi w historii, konkurs na terenie pow. mławskiego odbywa się w formie plebiscytu na facebooku. Zainteresowani mogli także głosować na swojego dzielnicowego, wysyłając wiadomość pocztą e-mail na adres mławskiej komendy. W głosowaniu wzięło udział  3 183 internautów.

Poza  wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące w konkursie mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa, oto niektóre z nich, w tym także humorystyczne:

Dzielnicowy Mariusz Sikora
„Najlepszy dzielnicowy popiera Zarząd Osiedla nr 15 Młodych”

Dzielnicowy Wiesław Nowakowski
„Super Policjant, bardzo inteligentny, uprzejmy, profesjonalista !!!

Dzielnicowy Arkadiusz Rudnicki
„Świetna współpraca z Gminną Komisją Bezpieczeństwa i P/poż, oraz z działaniami profilaktycznymi naszego PaTPORTU”

13 lutego, w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się krótkie podsumowanie konkursu. Dyplomy, nagrody i gratulacje laureatom konkursu przekazali komendant insp. Artur Ryfiński, starosta Włodzimierz Wojnarowski, burmistrz Sławomir Kowalewski i wójt gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski.

W jaki sposób najpopularniejsi dzielnicowi zapracowali na uznanie mieszkańców ? – jak zgodnie podkreślają, to dzięki zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów mieszkańców i zrozumieniu  potrzeb społecznych  dotyczących bezpieczeństwa. Ważny jest też uśmiech, życzliwość, zwykła rozmowa, umiejętności słuchania. Służba obchodowa ma ogromne znaczenie – kiedy można podejść i porozmawiać z mieszkańcami, zapytać o bieżące sprawy na osiedlu – o to czy sąsiad już nie dokucza, czy nikt obcy nie kręci się pod blokiem itp.  Dzielnicowi dziękują za wszystkie „polubienia” –  to dla nich duża motywacja do dalszego działania. Gratulujemy.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Przewodniczący
Przewodniczący
6 lata temu

GRATULACJE dla pana Sikory. Bardzo dobry dzielnicowy. Wspiera Zarząd Osiedla Nr 15 Młodych

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x