Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szybko i sprawnie dostali się do zatrzaśniętego w mieszkaniu niepełnosprawnego


Jak pomocna i sprawna jest nasza straż pożarna, po wielekroć przekonali się mieszkańcy naszego miasta i powiatu. Dziś rano po raz kolejny strażacy udowodnili, że na taką opinię sobie zapracowali. Tylko kilka minut zajęło im otwarcie mieszkania w jednym z bloków na ulicy Grzebskiego, w którym przebywała osoba niepełnosprawna. Udało się tego dokonać praktycznie nie wyrządzając większych szkód materialnych. Skuteczne w tym wypadku okazało się zamiast wyważania drzwi, użycie podnośnika hydraulicznego i podważenie drzwi balkonowych.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500