Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rzecznik i dzielnicowy czytali opowiadania dzieciom w SP nr 2


W styczniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie odbył się cykl spotkań „Cała Szkoła czyta dzieciom”.  Najpierw dzieci z grupy 0 a gościły policjanta Wiesława Nowakowskiego , który jest  dzielnicowym w naszym mieście. Przeczytał najmłodszym krótkie opowiadanie  na temat bezpieczeństwa oraz udzielił im kilku wskazówek jak zachować się spotykając nieznajomego. Wszyscy słuchali z ogromną ciekawością .  Na koniec spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę o niedźwiadku.


Potem przyszedł czas na odwiedziny rzecznika prasowego  Urzędu Miasta Mława Pani Magdaleny Grzywacz. Opowiedziała dzieciom o swoim interesującym zawodzie oraz przeczytała najmłodszym opowiadanie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i ciekawością wysłuchały tej historii. W nagrodę pani rzecznik podarowała dzieciom wielką księgę bajek. Młodzi uczniowie  mogły również zadawać pytania naszemu gościowi, na które Pani Magdalena chętnie udzielała odpowiedzi. Życzymy sobie więcej takich wizyt.

źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x