Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dokarmiajmy ptaki w „ptasiej stołówce” w parku


„Pomagamy ptakom”.  W piątek 9 lutego uczniowie klasy III b z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie wybrali się na wycieczkę do parku miejskiego. Celem wycieczki było dokarmianie ptaków w czasie zimy.


Uczniowie zabrali ze sobą ziarna zboża i wsypali je ptasiej stołówki znajdującej się w parku. Dzieci  podziwiały zimowy krajobraz, obserwowały rośliny i  ptaki spotkane w parku. A by nie zmarznąć urządziły zabawę w  berka. W czasie wycieczki uczniowie przypomnieli sobie również zasady przechodzenia przez jezdnię.Mimo mroźnej pogody dopisywał  dzieciom humor.

źródło i fot: ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x