Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal Klubu Seniorów MILONGA i UTW


W tłusty czwartek (8 lutego) seniorzy należący do Klubu Seniorów MILONGA i UTW bawili się na karnawałowym balu zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Mławie.


Gości i uczestników już w drzwiach witała wystylizowana „młoda para” symbolizująca współistnienie UTW i Klubu Seniorów MILONGA, gdyż organizator przyjął dla tego balu konwencję przyjęcia weselnego. Seniorzy jak zwykle wykazali się pomysłowością i inwencją w doborze karnawałowych przebrań i kreacji. Nawet najstarszy uczestnik tegorocznego balu, 96-letni Pan Tadeusz pokusił się o przebranie i zdobył nim uznanie kolegów i koleżanek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Źródło i fot: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wienjo
Wienjo
4 lata temu

Nic dodać nic ująć jedzenie mizerne

seniorka
seniorka
4 lata temu

Za 60 zł jak była dobra muzyka,to już dużo,na lepsze jedzenie nie starczyło.Trzeba było z sobą zabrać i się dobrze bawić.

uczestnik balu
uczestnik balu
4 lata temu

Fajna zabawa ,super towarzystwo i dobra muzyka ale jedzenie godne krytyki.Często zmieniano talerze nawet nie użyte i nie bylo czym zakąsić. Nie polecam tego miejsca na udaną imprezę!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x