Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Walentynki w kinie? Ostatnie wolne miejsca na „Nowe Oblicze Greya”


Chętnych na spędzenie walentynkowego wieczoru w mławskim kinie nie brakuje. Są jeszcze wolne miejsca na „Nowe Oblicze Greya”, choć lepiej się pośpieszyć. 

Przypomnijmy, w walentynki Kino Kosmos zaprasza na trzecią część ekranizacji światowego bestselleru (ponad 100 milionów sprzedanych książek; najszybciej sprzedająca się książka w historii) – trylogii autorstwa E.L. James „Nowe oblicze Greya”.

Tego dnia wyświetlone zostaną dwa seanse: o 17:00 i 19:15, a goście zostaną pożegnani słodkim upominkiem. Jak można zobaczyć na stronie kina, większość miejsc została już zarezerwowana. Bilety do nabycia w kasie lub na stronie kina.

Przejdź na stronę kina…

 red.

Zobacz także…

 

Repertuar kina na luty. Zobacz zwiastuny!

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Kink
Gość
Kink

Ale będą niegrzeczne walentynki w Mławie!