Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oto najwięksi pączkożercy


Pączków nigdy za wiele, tym bardziej w taki dzień jakim jest tłusty czwartek. 8 lutego uczniowie uczęszczający do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 7 spotkali się na zajęciach i rywalizowali między sobą o tytuł największego pączkożercy. Każdy starał się zjeść jak najwięcej, bo tego dnia pączki nie szkodzą. Dzieci z grupy świetlicowej IV i V pozdrawiają w Tłusty Czwartek wszystkich Pączkożerców. Życzymy smacznego!


Źródło i fot: SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x