Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Barwny i wesoły karnawałowy bal w SP 3


Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i tańcem, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Taki bal dla  przedszkolaków oraz pierwszoklasistów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele, wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im mnóstwa  przeżyć i radości,  a przede wszystkim dobrej zabawy. Tak też było w Szkole Podstawowej nr 3.


Tego dnia  już od rana w szkole pojawili się różni bohaterowie. Dzieci przebrane były za postacie ze  znanych bajek. W salach przedszkolnych spotykano wróżki, królewny, delikatne motylki, pszczółki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, muchomora …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Przebrania były tak udane, że rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności  miały one możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych na sali gimnastycznej. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli na przepięknie udekorowaną salę, gdzie wystrój  wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tę wyjątkową okazję zaproszono do prowadzenia balu animatora, który zachęcał wszystkich do tańca.  Dzieci świetnie się bawiły wspólnie z animatorem oraz Shrekiem.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, a  uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. I tu czekała na dzieci niespodzianka. Nagle  pojawił się Mikołaj, który wręczył upominki wszystkim uczestnikom balu.

Po kilku chwilach odpoczynku i słodkiego poczęstunku, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, „kaczuch” oraz innych utworów znanych i lubianych przez naszych milusińskich.

Kiedy czas pląsów dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa  umożliwiła dzieciom i wychowawcom wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.  Przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to przecież było jej  głównym cele. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x