Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal maturalny ZS nr 1 w Mławie


W sobotni wieczór 10 lutego maturzyści z czterech klas Zespołu Szkół nr 1 bawili się na balu maturalnym. Rozpoczęli go, jak każe siedemdziesięcioletnia tradycja tej szkoły –  polonezem.  Zanim jednak dla maturzystów i ich gości rozpoczęła się beztroska zabawa przyszedł czas na podziękowania,życzenia i chwilę refleksji.


W dowód wdzięczności kwiaty otrzymali wychowawcy, dyrekcja, przedstawiciele rodziców i władz samorządowych. Dyrektor Urszula Makowska w swoim słowie do maturzystów powiedziała: „Piękno to właśnie wy. Mądrzy, dojrzali, pięknie wyglądający i radośni. Oczekujecie na tę niezapomnianą noc”.

I ta niezapomniana noc rozpoczęła się w rytm walca z filmu „Noce i dnie”, do zatańczenia którego maturzyści zaprosili swoich gości. A potem jeszcze pamiątkowa fotografia i już zupełnie na luzie można było poddać się urokowi tego wyjątkowego balu. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 4 »
« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x