Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Zderzenie vectry z octavią na Padlewskiego


Dziś około godziny 16:30 na ulicy Padlewskiego doszło do zderzenia opla vectry ze skodą octavią. W zderzeniu pojazdów jedna osoba została ranna. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł ją do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

Na miejscu zdarzenia działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Strażacy jeszcze przed przybyciem pogotowia udzielili pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Stasiek

Brak planu zagospodarowania miasta sprawia, że każdy może budować co chce. W miejscu domku jednorodzinnego zamiast nowego domku powstał blok wielorodzinny. Taki budynek powinien mieć swoje miejsca parkingowe, ale tego brak i lokatorzy parkują na ulicy. Ul. Padlewskiego w tym obszarze jest ulicą nieprzejezdną, a wyjeżdżający z ul. 80 PP mają bardzo ograniczoną widoczność, bo po lewej stronie stoi kilka lub nawet kilkanaście samochodów. Podobnie jest na ul. Lelewela, Wójtostwo a za chwilę będzie tak na ul. Warszawskiej, gdy zostanie ukończony nowy blok. Miasta sąsiednie maja plany a Mława nie. Problem będzie narastał. Gdyby był ten plan nie powstałyby takie… Czytaj więcej »

Piotr

Brak planu = wiecej kasy pod stolem, bo wystarcza warunki zabudowy. I mozna mieszkancom wlazic z blokami na glowe. Poczekajcie, jeszcze zostaje ul. Smolarnia, Zabrody, Plocka… A na ul. Padlewskiego to nalezaloby postawic projektanta i osobe odpowiedzialna za debilna przebudowe tej ulicy do przepuszczania samochodow. Tam tylko patrzec jak dojdzie do czolowego zderzenia i kolejnej tragedii

gall

Niestety Ul. Padlewskiego, Zwirki budowane byly w podobnym stylu..

Fakt

Efekt gapiostwa i oczywiscie waskiej drogi poobstawianej parkujacymi autami.