Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

AKTUALIZACJA: Wywrócony TIR na „siódemce” za Strzegowem


Od godziny 1 w nocy trwają działania służb, aby wyciągnąć leżący na poboczu samochód ciężarowy Scania z kontenerem. Pojazd zjechał na pobocze i wywrócił się prawdopodobnie na skutek zderzenia z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na krajowej „siódemce” tuż za Strzegowem w kierunku Warszawy. Straż pożarna zabezpiecza miejsce zdarzenia, a ruch odbywał się w tym miejscu wahadłowo.

KSP Mława nabór

Aktualizacja 09.02.2018

Do kolizji doszło na prostym odcinku drogi. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Saab, 19-letni mieszkaniec pow. mławskiego, zasnął za kierownicą, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się tir. Kierowca ciężarowej scani, 36 –letni mężczyzna, widząc co się dzieje, zdążył zareagować i unikając zderzenia czołowego, zjechał do rowu. Osobowy saab uderzył w bok tira. Całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Jako pierwszy na miejsce dojechał patrol policji. Obaj kierowcy oraz pasażer saaba, nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń. Pogotowie ratunkowe udzieliło im pomocy. Dzięki reakcji kierowcy tira nie doszło do tragedii. Usuwanie skutków kolizji potrwało do rana. Policja zabezpieczała miejsce zdarzenia – podaje st.asp Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Ponad pięć godzin strażacy gasili pożar w Wiśniewku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "AKTUALIZACJA: Wywrócony TIR na „siódemce” za Strzegowem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zażenowany
Gość

Zasnąć za kółkiem osobówki … Jaki trzeba być osłem ? Ręce opadają … Nie możesz , nie umiesz jeździć… to z buta ośle bo drugi raz może nikt Ci życia moze nie uratować.
No i oczywiście osioł zakorkował S7 …

Anonimowo
Gość

Od dziś zmieniam zdanie na temat kierowców TIRow. Brawo dla tego pana!!

J.r.
Gość

Uratował chłopaczkowi życie

andrzej
Gość

brawo do kierowcy tira

wpDiscuz