Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Wywrócony TIR na „siódemce” za Strzegowem


Od godziny 1 w nocy trwają działania służb, aby wyciągnąć leżący na poboczu samochód ciężarowy Scania z kontenerem. Pojazd zjechał na pobocze i wywrócił się prawdopodobnie na skutek zderzenia z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na krajowej „siódemce” tuż za Strzegowem w kierunku Warszawy. Straż pożarna zabezpiecza miejsce zdarzenia, a ruch odbywał się w tym miejscu wahadłowo.

Słoneczne ogrody Mława

Aktualizacja 09.02.2018

Do kolizji doszło na prostym odcinku drogi. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Saab, 19-letni mieszkaniec pow. mławskiego, zasnął za kierownicą, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się tir. Kierowca ciężarowej scani, 36 –letni mężczyzna, widząc co się dzieje, zdążył zareagować i unikając zderzenia czołowego, zjechał do rowu. Osobowy saab uderzył w bok tira. Całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Jako pierwszy na miejsce dojechał patrol policji. Obaj kierowcy oraz pasażer saaba, nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń. Pogotowie ratunkowe udzieliło im pomocy. Dzięki reakcji kierowcy tira nie doszło do tragedii. Usuwanie skutków kolizji potrwało do rana. Policja zabezpieczała miejsce zdarzenia – podaje st.asp Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Ponad pięć godzin strażacy gasili pożar w Wiśniewku

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Zażenowany

Zasnąć za kółkiem osobówki … Jaki trzeba być osłem ? Ręce opadają … Nie możesz , nie umiesz jeździć… to z buta ośle bo drugi raz może nikt Ci życia moze nie uratować.
No i oczywiście osioł zakorkował S7 …

Anonimowo

Od dziś zmieniam zdanie na temat kierowców TIRow. Brawo dla tego pana!!

J.r.

Uratował chłopaczkowi życie

andrzej

brawo do kierowcy tira