Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rekordowa ilość morsów na kąpielisku w Krubinie


123 osoby morsowały w ubiegłą niedzielę w wodach ciechanowskiego kąpieliska na Krubinie. Dla morsowania śródlądowego to liczba rekordowa. Do ustanowienia tego rekordu przyczyniła się też grupa mławskich fanów morsowania, która pojechała tam z wieloletnim zwolennikiem i propagatorem tej formy hartowania organizmu – Piotrem Olszewskim.

Organizatorzy – ciechanowska grupa morsów już trzeci sezon regularnie spotyka się w okresie zimowym właśnie w tym miejscu, by praktykować lodowatą kąpiel. Tym razem dołączyły do nich morsy m.in. z Mławy, Pułtuska, Płońska i Ostrowii Mazowieckiej.

Podobna impreza już niedługo odbędzie się nad Zalewem Ruda. Tu właśnie 17 lutego organizatorzy zapraszają na VIII zlot morsów i foczek. W tej odbywającej się tu cyklicznie imprezie również wielokrotnie do lodowatej wody wchodziło ponad sto osób. Organizatorzy liczą, że i tym razem chętnych nie zabraknie. Oby tylko dopisała pogoda i nie było zbyt ciepło.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Piotr Olszewski
Gość
Piotr Olszewski

Bardzo dziękuję Szanownej Redakcji Codziennika mławskiego za umieszczony artykuł o morsowaniu na Krubinie w Ciechanowie. Dziękuję wszystkim foczkom i morsom, którzy wspierali ciechanowski klub morsów w pierwszym ich zlocie. Serdecznie zapraszam na VIII Zalew Ruda (ps. zapisy od godz.14.00). Wejście około godziny 15.15.

Anna
Gość
Anna

Brawo morsy, brawo Panie Piotrze Olszewski. Podziwiam i pozdrawiam.