Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mławscy strażnicy zadowoleni z nowego wozu


Mławscy strażnicy miejscy wyjeżdżają na interwencje nowym autem służbowym – srebrnym fiatem doblo.

Słoneczne ogrody Mława

– Jako pojazd specjalistyczny jest efektywniejszy i lepiej wykorzystywany przez strażników – mówi komendant SM Marek Wysocki. Siedmioosobowe (w tym dwa miejsca dla zatrzymanych) auto jest napędzane silnikiem benzynowym 1,4 16V o mocy 95 KM. Na pojazd przeznaczono z miejskiego budżetu 81 tys. zł. Samochód zastąpi wyeksploatowanego, osiemnastoletniego daewoo lanosa.

Oprócz nowego fiata doblo, strażnicy miejscy nadal będą wykorzystywać posiadany obecnie jedenastoletni samochód tej samej marki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Nikt

Uuuu na benzynce auto bogato, a może tak by jeszcze sobie LPG założyli.

Kryśka

Ale jaki kolor tego cudeńka. Chłopaki czują się prawie jak policjanci.

Kolasz

Gdzie są rowery …

wwww

A w nowej furze nawet dziś lepiej kebaby na budkach się jadło

Adam

Ale jak sie teraz woza hi hi pieszych patroli juz nie zobaczymy

Balbina

Co prawda, to już dawno nie widziałam w mieście pieszych patroli, samochód SM, którym wożą swoje tyłki obrastając sadełkiem to i owszem.
Tak w ogóle, to może by Pan komendant wyjaśnił, gdzie podziały się rowery?