Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy strażnicy zadowoleni z nowego wozu


Mławscy strażnicy miejscy wyjeżdżają na interwencje nowym autem służbowym – srebrnym fiatem doblo.

– Jako pojazd specjalistyczny jest efektywniejszy i lepiej wykorzystywany przez strażników – mówi komendant SM Marek Wysocki. Siedmioosobowe (w tym dwa miejsca dla zatrzymanych) auto jest napędzane silnikiem benzynowym 1,4 16V o mocy 95 KM. Na pojazd przeznaczono z miejskiego budżetu 81 tys. zł. Samochód zastąpi wyeksploatowanego, osiemnastoletniego daewoo lanosa.

Oprócz nowego fiata doblo, strażnicy miejscy nadal będą wykorzystywać posiadany obecnie jedenastoletni samochód tej samej marki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Nikt
Gość
Nikt

Uuuu na benzynce auto bogato, a może tak by jeszcze sobie LPG założyli.

Kryśka
Gość
Kryśka

Ale jaki kolor tego cudeńka. Chłopaki czują się prawie jak policjanci.

Kolasz
Gość
Kolasz

Gdzie są rowery …

wwww
Gość
wwww

A w nowej furze nawet dziś lepiej kebaby na budkach się jadło

Adam
Gość
Adam

Ale jak sie teraz woza hi hi pieszych patroli juz nie zobaczymy

Balbina
Gość
Balbina

Co prawda, to już dawno nie widziałam w mieście pieszych patroli, samochód SM, którym wożą swoje tyłki obrastając sadełkiem to i owszem.
Tak w ogóle, to może by Pan komendant wyjaśnił, gdzie podziały się rowery?