Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czad w bloku na Brukowej. Strażacy dotarli na czas


fot. ilustracyjne


Niedużo brakowało, aby znów doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Tym razem sytuacja miała miejsce 7 lutego w budynku wielorodzinnym na ulicy Brukowej.Strażacy jednak dotarli na czas.

– Wezwanie otrzymaliśmy 7 lutego o godzinie 17:27. Na miejscu w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym na ulicy Brukowej w Mławie strażacy stwierdzili obecność tlenku węgla na poziomie 21 ppm. Nie było osób poszkodowanych i działania straży sprowadziły się do przewietrzenia pomieszczeń i zbadania stężenia tlenku węgla. Przyczyną obecności tlenku węgla w powietrzu była najprawdopodobniej niesprawność przewodów kominowych. Lokal ogrzewany był za pomocą pieca węglowego. Strażacy zakazali używania pieca do momentu wykonania  kontroli szczelności układu kominowego – informuje mł. bryg. Tomasz Podgórski rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x