Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wizyta strażaków w klasie III hDnia 05.02.2018r. strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie odwiedzili uczniów klasy III h w Szkole Podstawowej nr 7.  W trakcie spotkania dzieci wysłuchały informacji na temat pracy strażaka oraz akcji ratowniczych. Dowiedziały się jak reagować  w sytuacjach, które zagrażają życiu i w jaki sposób należy alarmować służby ratownicze.Strażacy pokazali jak udzielać pierwszej pomocy osobom nieprzytomnym, w rolę poszkodowanego wcielił się nasz Filip. Wizyta gości wzbudziła ogromne zainteresowanie uczniów. Na koniec dzieci zadawały przygotowane wcześniej pytania. Wspólnie spędzony czas przybliżył uczniom wiadomości na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ciężkiej oraz bardzo odpowiedzialnej pracy strażaka.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x