Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

U trzydziestopięcioletniego mieszkańca Mławy znaleziono 1,5 kg narkotyków


Fot. KPP Mława

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

To kolejny cios dla narkotykowego biznesu w Mławie. Działania operacyjne mławskich kryminalnych i prokuratury doprowadziły do ujawnienia na terenie posesji jednego z mieszkańców Mławy 1,5 kg środków odurzających i substancji psychoaktywnych. 35-letni Grzegorz U. został  5 lutego zatrzymany, następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a prokurator wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

– Zatrzymanie 35-letniego mieszkańca Mławy Grzegorza U. to rozwinięcie czynności mławskiej policji z grudnia ub. roku, kiedy to u Krzysztofa M. ujawniono ok. 1 kg narkotyków. Działania operacyjne funkcjonariuszy KPP Mława doprowadziły do zatrzymania kolejnych podejrzanych i znalezienia znacznej ilości środków odurzających. Podczas zatrzymania Grzegorza U. został też zatrzymany 38-letni Igor S., u którego znaleziono niewielką ilość narkotyków. Ten ostatni podejrzany, po postawieniu mu zarzutów został zwolniony – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Zobacz także:

Mława. Zabezpieczyli narkotyki warte ponad 37 tys. zł. Zatrzymano 40-letniego mężczyznę

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500