Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Oto najlepsze drużyny II kolejki ligi Urzędowej


W poniedziałek została rozegrana grupa A. W pierwszym meczu Miejski Dom Kultury uległ po wyrównanej walce ekipie Urzędu Miasta 431do 456. W drugim meczu doszło do dużej niespodzianki, gdyż obrońcy tytułu Gmina Wieczfnia Kościelna uległa bardzo dobrze grającej w tym dniu drużynie z Urzędu Pracy. Do wygranej przysłużyła się Grażyna Han rzucając dla swojego zespołu 153 punkty.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Zespół ekonomika pomimo osłabienia gładko poradził sobie z kobietami z MPS 4I  wygrywając 515 do 311 i tym samym objął prowadzenie w grupie A. W ostatnim pojedynku tej grupy Adwokaci wygrali swój pierwszy mecz w rozgrywkach ze Szkołą Podstawową nr 3 – 409 do 363.

W grupie B po dwóch kolejkach dobrze prezentuje się Gmina Lipowiec Kościelny, która wygrała swój drugi mecz pokonując tym razem zawodniczki z przedszkola z ulicy Hożej 524 do 445. Do bardzo wyrównanego pojedynku doszło pomiędzy SP4 a MPS4 II. Obydwa zespoły reprezentują same kobiety, więc emocji i świetnego dopingu w tym meczu nie mogło zabraknąć. Końcówka tego spotkania należała do pań z SP4 które ostatecznie wygrały 458 do 401. W ostatnim meczu tej grupy srebrni medaliści ubiegłorocznej edycji Sąd Rejonowy wysoko wygrał w swym pierwszym meczu z SP2 603 do 513. Był to najlepszy wynik drużynowy tej grupy.

W grupie  C Sanepid, który w ostatniej chwili musiał wycofać się z rozgrywek, zastąpił zespół z Wydziału Komunikacji, który w swym pierwszym meczu musiał uznać wyższość drużyny z Lipowca Kościelnego GCKSiR. Świetną dyspozycją w tym dniu wykazała się Karolina Chojnacka,   która rzuciła 161punktów i tym samym uzyskała najlepszy wynik kolejki. W kolejnym meczu Urząd Skarbowy miał szansę zrewanżować się ekipie Mławskiej Hali Sportowej za ubiegłoroczny mały finał. Wówczas lepsi okazali się zawodnicy MHS i to oni zdobyli trzecie miejsce. W tym roku rewanż udał się, gdyż to US wygrał 586 do 533 i to ekipa Urzędu Skarbowego objęła prowadzenie w grupie C. Być może dojdzie do ponownego spotkania między tymi drużynami w fazie pucharowej.

Źródło i fot: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Anonim,co wspólnego maja rozgrywki {,swietna zabawa} w wolnym czasie z ekscesami ?????!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

zbigniew. z wyrazazami uznania dla wyniku pKaroliny Chojnackiej ale lepszy wynnik uzyskał p z US Paweł.

Mławawidzi
Gość
Mławawidzi

Gdyby nie Planeta to 90 Mławianin nie wiedziało by nawet jak wyglądają kręgle. Super miejsce na medal.

Takwidzi
Gość
Takwidzi

Miejsce gdzie można napić się piwa i pograć w kręgle, przebywają tam zazwyczaj patole czyhający aby cię pobić, jednym słowem Mordownia.

Ktos
Gość
Ktos

Nic dziwnego że jeszcze tego nie zamknęli

Anonimowo
Gość
Anonimowo

I dziwicie się później ze w planecie dochodzi do ekspresów i nic
Teraz chyba wszystko jasne