Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Okradali sklepy spożywcze. Zobacz nagranie


Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży, do których doszło w ostatnich dniach w sklepach przy ul. Ciechanowskiej w Ojrzeniu. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków.

Jak wynika z ustaleń policjantów, dwaj młodzi mężczyźni działali razem. W dniu 5 lutego br. około godz. 19:30 w sklepie spożywczo-przemysłowym ukradli artykuły spożywcze za kwotę ponad 600 złotych. Były to słodycze m.in. czekolady, bombonierki i cukierki. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei jednocześnie zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Informację można przekazać anonimowo dzielnicowemu lub pod nr 23 673 12 00, 23 673 12 98 lub 997.


źródło: KPP Ciechanów

AKTUALIZACJA 3.03.2018 r.

Dwóch mieszkańców Ciechanowa usłyszało zarzuty w związku z kradzieżami w sklepach w miejscowości Ojrzeń. Sprawcy kradli artykuły spożywcze. Mężczyźni są podejrzani o dokonanie jednego przestępstwa oraz trzech wykroczeń.

O sprawie kradzieży słodyczy w Ojrzeniu informowaliśmy mieszkańców publikując nagranie i zdjęcia sprawców zarejestrowane przez monitoring.

Dzięki wskazówkom mieszkańców funkcjonariusze ustalili, dokładne personalia mężczyzn. Jak się okazało byli to mieszkańcy Ciechanowa 17 i 31 -latek.

17-letni mieszkaniec Ciechanowa został zatrzymany 19 lutego br. 1 marca natomiast zarzuty usłyszał 31-latek. Mężczyźni są podejrzani o dokonanie kradzieży pod koniec stycznia i na początku lutego br. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia będą odpowiadać przed sądem.

Przestępstwo kradzieży według kodeksu karnego zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x