Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czarna Elka na tronie. Pierwsze mistrzostwo w swojej gminie


Za nami ostatnie spotkania w ramach tegorocznej edycji AGG Ligi Szreńsk. Wszystkich w walce o prymat zdystansowali reprezentanci Czarnej Elki. Tytuł wicemistrzowski wywalczyły Czerwone Diabły.


Finałowa kolejka przyniosła mistrzom efektowne zwycięstwo nad Niebieską Iskrą. W całym sezonie wykazali się najskuteczniejszym atakiem i najszczelniejszą defensywą. Nawet w konfrontacji z najgroźniejszymi konkurentami nie próżnowali. Wspomniane na wstępie Czerwone Diabły ograły 3:0.

Czarna Elka to jeden z najmłodszych zespołów w lidze – średnia wieku wynosi niewiele ponad 21 lat.  Mistrzowskie barwy reprezentowali Michał Rykowski, Bartłomiej Stando, Piotr Szczepański, Łukasz Kwiatkowski, Sebastian Olszewski, Emil Kaliszewski, Emil Wójcicki, Damian Gorczyc, Sebastian Lemanek, Michał Kruszewski i Patryk Wyrzykowski.

Wicemistrzowie ograli na pożegnanie szreńską Torpedę. Wbili pół tuzina goli, trzy z nich zapisał na swoje konto Krzysztof Milewski. Dzięki temu sięgnął po koronę króla strzelców.

Dwa najlepsze zespoły wystąpią w mistrzostwach powiatu mławskiego. Impreza zostanie rozegrana w piątek 23 lutego na hali w Morawach.

VI kolejka: Czerwone Diabły – Torpeda Szreńsk 6:3, Czarna Elka – Niebieska Iskra 5:1, Miączyn – Dzikie Koty 7:3, Technokabel – Szreńsk Team 5:0 – walkower

VI kolejka: Technokabel – Miączyn 0:5 – walkower (na boisku 6:4, wynik zweryfikowano na skutek protestu).

 

 

 

 

 

 

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x