Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Muzyczny anioł z Mławy


„Znalazłam Cię”, „Tańcz”, „Kocham Cię tak” czy „Zatańcz ze mną” to utwory zespołu Angel z Mławy. Utrzymane są w klimacie muzyki disco – polo. Można je usłyszeć m.in. w GoldStacji i na YouTube.

Twórcą wszystkich piosenek jest Agnieszka Jankowska z Mławy, która jest założycielką, managerem i wokalistką zespołu Angel.

– Śpiewam już od 6 roku życia, a na scenie występuję już od 16 lat. Śpiewanie to moja pasja i sposób na życie – opowiada Agnieszka Jankowska, liderka zespołu Angel.

Mławianka jest autorką teksów do swoich piosenek, które bardzo szybko zdobyły serca fanów muzyki disco – polo nie tylko z terenu powiatu mławskiego.

Formację Angel, która powstała w marcu 2016 roku  wspierają Artur Cabanowski (wokal i gitara), Krzysztof Dzięgielewski (klawisze i główny operator), Michał Prześlakiewicz (klawisze).

Według Agnieszki Jankowskiej jej najlepszym utworem jest piosenka „Znalazłam Cię”, która jak większość jej tekstów opowiada o miłości.

– Obecnie jestem w trakcie nagrywania nowego utworu i tworzenia pierwszego wideoklipu. Ukażą się one już niebawem – dopowiada Agnieszka Jankowska.

Agnieszka trzykrotnie brała udział w programie Disco Star, a o zespole można przeczytać również w rubryce „Uwaga, debiut!” na stronie disco – polo: muzykataneczna.info/news. Utwory Angel promowane są przez TraxMusic i utrzymane są w nowoczesnym stylu disco.

Piosenek zespołu Angel można posłuchać tu:

https://www.youtube.com/watch?v=C56SufoKt24

https://www.youtube.com/watch?v=M62Wl4btBZE

https://www.youtube.com/watch?v=flSIzJTRTr4

SZW

Fot. Angel

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławawidzi
Gość
Mławawidzi

Tragedia. Anioł hehe. Czemu nie napiasne zostało ze tak brała trzy razy udział w disco star ale nigdy nie przeszła nawet pierwszego etapu. To o czymś swiadczy.

Szanuj ludzi i ich starania
Gość
Szanuj ludzi i ich starania

To świadczy o tym jak zazdrościsz człowieku i nie możesz powstrzymać się od takich słów… Nikt ci nie żałuję jechać i wygrać Nie znasz tej kobiety ona zasługuje na dobro i nie musi śpiewać jak gwiazda bo ma wielkie serce.

Wiki
Gość
Wiki

Zato powyższy komentarz nie najlepiej świadczy o jego autorze.

Luke
Gość
Luke

Bardzo ladny anioł gratuluję